Meet Czech design&Soffa&Olív

úterý 14. října 2014
Nejlepší spolupráce (zítra bude ještě jedna!) v rámci letošního Designbloku byla s Meet Czech Design ve spolupráci se SOFFA. Soffa jistě netřeba představovat, ale kdyby náááhodou, tak více zde. Za tímto úžasným online časopisem stojí skvělí lidé a já si spolupráce se všema z jejich týmu nesmírně vážím. Zažila jsem díky nim nejšťastnější dny, jaké jsem jen mohla. Protože co je lepšího, než být aspoň jedno dopoledne "dyzajnérka"??? Jooo, moje povolání snů. Jsem plná zážitků, z dobré nálady budu čerpat až do konce roku (minimálně!), potkala jsem spoustu výborných lidí a nikdy za to nebudu moct dostatečně poděkovat. Snažila jsem se v týdnu probíhajícího Designbloku zásobovat facebookovské stránky a taky instagram. Ale pro ty, kteří facebook ani instagram nemají a taky pro ty, kterým něco z toho ušlo, tak tady to je, se vší parádou! :)

 
photos via Soffa, archiv Olív

Thanks so much Adél, Terez, Lino, Leni, Tondo, Anet, Jani, Asio, Kate, Stefane, Báro, Naďo...♥

18 komentářů

 1. Tleskám, chválím, přeju a tiše závidím. Musela to být paráda!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, děkuju! Nejsou všichni takoví, tak si toho moc vážím! Jsi hodná! :)

   Vymazat
 2. Moc krásné Olivko!!! Jsi nejlepší!!!! ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se úplně ošívám nad tou chválou a hrozně moc si toho vážím! Děkuju♥

   Vymazat
 3. Neušlo mi vůbec nic, sledovala jsem všechno. Gratuluji k úspěchu, strašně ti to tam sluší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, děkuju a ještě jednou děkuju! Díky, žes sledovala a že Ti nic neušlo, je mi ctí! :)

   Vymazat
 4. O, muj boze!! Kroutim se tu zavisti( samozrejme Ti to preju) 😇😍😘 A rikam si, ze treba jednou prijde i muj cas 😃😉

  OdpovědětVymazat
 5. Vypadá to, že ses dobře bavila... (To video je fakt příjemný.) A moc Ti to sluší!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejmilejší Pondělí, bavila jsem se neskutečně, ani popsat to nemůžu jak moc! A myslím, že mé pocity se určitě dají srovnat s Tvými, které musíš cítit díky Tvé nádherné knize! A to já neslavím zdaleka tak velký úspěch! :) Gratuluji Ti.

   Vymazat
 6. Boží. Fakt! U Minuty se mi hrozně líbilo, ale ten pokojíček pod střechou byl prostě čerešnička na dortě... Přeju ti to velmi a závidím velice hlasitě :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak já taky hlasitě! Jsi nejkrásnější na světě, máš nejúžasnější červenou rtěnku, vždycky Ti to sekne a ještě jsi hodná! Dík! :*

   Vymazat
 7. Tak to je super, byť súčasťou niečoho takého musí byť zážitok a veľká skúsenosť.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Největší zážitek, největší zkušenost, NEJLEPŠÍ VZPOMÍNKY! :)

   Vymazat
 8. Já jsem Tě v úterý U Minuty potkala, míjely jsme se ve dveřích, naživo jsi ještě sympatičtější než na fotkách, ikdyž jsem myslela, že to už víc nejde.
  Jinak to U Minuty pro mě bylo trochu šílený, instalace krásný a zajímavý, hlavně od mláďat, ale dost jsem se v těch chodbičkách a schodištích ztrácela. Pokaždý když jsem vylezla z nějakého pokoje, musela jsem přemýšlet z které strany jsem do něj vlezla a na kterou mám pokračovat :o) Tak ani nevím jestli jsem prošla všechno, příště si budu muset sebou vzít někoho s orientačním smyslem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Měla jsi do mě pořádně vrazit "Hej, Olivo, já jsem Tvoje čtenářka"!!! :* Děkuju, že jsem sympatická :D a máš pravdu, já se U Minuty do minuty motala jak "káča v čepici" (říká moje babička!) :D :D

   Vymazat
  2. Jej, to já jsem strašnej stydlín, ikdyž bych Tě osobně poznala ráda. A hlavně to bylo tak nečekaný a rychlý, že jsem víc než úsměv nezvládla :-) Tak třeba se příště osmělím, budu se na to připravovat už od teďka.
   "Káča v čepici" je dobré úsloví, velmi trefné pro tuto situaci.

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT