Na nejlepší adrese...

sobota 18. října 2014
...se píše v inzerátu. Jsem zamilovaná do tohoto bytu a přísahám, že za to nemůže jen šest černých židlí Ant chair od Arne Jacobsena. Parkety mě na kolena dostanou vžycky, a když se pak krásně nakombinují barvy se zajímavým nábytkem, už si jen pluju na obláčku a vznáším se ve svém světě fantazie, kde se bydlí jenom hezky! Židlička v obýváku á la školní židle mi nedá spát a tak při nejbližší příležitosti vběhnu do stodoly, kde je školních židlí slušná zásoba. Se těším! 


10 komentářů

 1. Nadhera, proste nadhera. A dalsi dukaz toho, jak jsem byla slepa, hlucha a... blba! :-( Par let zpet jsem nechala parkety v nasem byte prekryt vinylem! :-((( No nevytrhala by(s) sis (mi) vsechny vlasy?
  Pekny den, Iveta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Néééééééééééééééé! Parkety ???? Zakrýt??? Ivet, musíš se přestěhovat! Jinou možnost nevidím :D :D

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Je tak krásný, že je slunečný ikdyž žádné slunko zrovna nesvítí!

   Vymazat
 3. Já mám přesně tento styl taky neskutečně ráda - minimalismus, čistý desing, bílá barva, kreativní doplňky - v podstatě jsem od hlavy k patě tak trochu nordic a pokud bych se někdy měla někam přestěhovat, bylo by to prostě Švédsko (ok, možná že i USA, ale to jenom kvůli otevřeným možnostem a toho, že je tam člověk u zdroje absolutně všeho)! :)

  Kristýna Zouzalová
  Baví mě život - malování naplněných a smysluplných zítřků - a přesně o tom je můj blog - o mně, o životě a o každodenním štěstí...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jen do Švédska a letní domek bych měla ve Francii :)

   Vymazat
 4. To je luxus, tieto fotky! A najmä ten na stene povesený kabát / plášť vedľa postele...

  Patrik
  http://www.madebyboy.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Líbí se mi, jak si všimneš každého sebemenšího detailu!

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT