Jídelní stůl

čtvrtek 6. listopadu 2014
To je jedna z věcí, kterou jsme vyráběli ze dřeva, které jste mohli vidět na instragramu v neděli. To dřevo co se nám válelo v obýváku. Jídelní stůl pro nás, se nám do bytu nikam nevejde. Ale pro Edu ano. Edovy misky bylo potřeba pořád na něco stavět, protože jíst ze země je pro něj nízko. Asi jako bych já obědvala u konferáku. A tak T. vymyslel tento stolek. Původně na něm misky měly jen stát. Zapustit je, se však osvědčilo víc. Jak z praktických, tak z estetických důvodů. Takže, náš pes má svůj jídelní stůl!


PS: Třetí miska, bílá porcelánová, značky Thun, je na dezert! :D

8 komentářů

 1. teda olív...váš pes se má...skoro jako ten náš :o) ale svůj nábytek (kromě 4 pelechů a okupování naší sedačky) teda fakt nemá! představuju si edu jak způsobně usedá ke stolu, kolem krku bílý damaškový ubrousek a se zvednutým drápkem bere do rukou příbor s perleťovou rukojetí za zvuků mozartovy hudby. tak dobrou chuť princi edwarde.... zdraví eva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Princ Edward, to se mi tuze líbí a mozartova hudba a příbor s perleťovou rukojetí ještě víc! :D Díííkýýý! :))

   Vymazat
 2. Edu úplně vidím jak sedí u stolu na nějaké stylové židli, s příborem v ruce a ubrouskem kolem krku a čeká, co mu panička přinese na talíři :-)
  Náš Kryšpín (kocour) by to myslím neocenil ...

  OdpovědětVymazat
 3. Odpovědi
  1. Víš, že si ani nepamatuju, kdy jsem doma naposled obědvala? :D Přes týden v práci, o víkendech jsme na zahrádce.

   Vymazat
 4. Snad naše Sušenka nečte tvůj blog, jinak ho bude chtít taky :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

ZOOT

NOTINO

ZOOT