Svědomí bude můj best friend forever!

čtvrtek 27. listopadu 2014
Včera mě tak napadlo, jak mě tak často napadá, úplně z ničeho nic, že bych asi hrozně chtěla psát knihy. Vymýšlela bych si životy postav a mohla bych jim přisuzovat své hnusné (dobré si s dovolením ponechám) vlastnosti a činy. Ony by tak za mě zpytovaly svědomí. Já bych se jejich prostřednictvím přiznávala k věcem, ke všem svým prohřeškům a průserům, ke kterým se ve skutečnosti přiznat hrozně stydím a tím bych jaksi očistila své svědomí a tvářila se, že to tak ale vůbec není. To by šlo, ne? Protože jestli si myslíte, že někdo, kdo byl kámoš je ve skutečnosti hrozný kámoš, tak svědomí to je ten vůbec nejvíc nejhorší kámoš na světě. Toho se totiž nikdy nezbavíte. Nikdy s ním nemůžete přestat kamarádit. Je nejvěrnější z věrných a stále bude stát po vašem boku. Bude do Vás dloubat až do Vašeho posledního dechu. A proto jsem si řekla, že bud žít s čistým svědomím a kámoši budem nejlepší!PS: Jestli by pak ale ty mé knihy nebyly dost hnusné knihy! A nikdo by je nechtěl číst!

2 komentáře

 1. Ááááá, právě naopak..lidi nejraději čtou hnusné knihy =D, byly by to bestsellery ;)
  Celkem rád bych si něco od tebe přečetl (i když jak teď přemýšlím, s vědomím, že je to vlastně kniha o tobě, respektive tvém svědomí.. =D jojo, všechno má svá úskalí ;) ).
  Každopádně, člověk by měl jednat tak, ať ho svědomí trápí co nejméně..případně hřešit fakt malými prohřešky (jako třeba já včera o půlnoci půl tabulkou čokolády..ehm)

  Tak přeju čistosvědomitý den =D
  Michael
  www.ontheleaf.net / facebook

  OdpovědětVymazat
 2. no, kdyby sis vymyslela i nějakej super pseudonym, tak by to bylo jedno, ne? byla bys bestsellerka v utajení ;-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT