Druhá

středa 10. prosince 2014
V pořadí je druhá, ale spolu s tou první zaujímá čestné první místo. Kdo? Co? Přeci shopperka od Rosičky Mitniků. Z té první jste kousek mohli vidět tady. Nosím jí celkem často, na tom by nebylo vůbec nic zvláštního. Ovšem co jsem jí provedla o designblokovém týdnu, to snad ani tento blog neunese. Ale ona to unesla. Ona to zvládla. Vyrazila jsem si do Prahy s jedním cestovním zavazadlem, jedním příručním a kabelkou. Shopperka RM sloužila jako to příruční. Narvala jsem do ní svůj notebook, svou zrcadlovku, dvě knihy, tři notesy, dva časopisy o bydlení, dva mobilní telefony a ještě tři kila čehosi (propriety pro můj styling), co dohromady vypadá, že to tři kila nedá. Já si říkala, že ona to nedá. Že ty uši prostě musí rupnout. Že tohle si ta taška fakt nezasloužila. Takové hrozné zacházení. A světě div se, vydržela. Chvála Bohu. Chvála Rose! Hned po návratu jsem objednala další. Pudrovou. A na šedou? Na tu stojím ve frontě za Ježíškem (ten u Rosy nakupoval letos jako vekoodběratel). Ale já si počkám. Počkat si se vyplatí. A když si příště vyrazím do Prahy a v ZOO se mi zalíbí slůně, které si budu muset nutně odvézt s sebou, zůstanu v klidu, protože má shopperka unese i to!Kdo by si chtěl tento poklad snášející #velmihrubézacházení objednat, může zde, přes velmi důmyslný formulář, kabelkový formulář. Pevné nervy, ježuch natáh frontu až na leden!

21 komentářů

 1. Drahousi,

  tobe to slusiiiiiiii ♡♡♡

  OdpovědětVymazat
 2. Kabelky od Rosy opravdu nemají chybu - nákupku mám taky a je az neuvěřitelné, co se do ní vejde:-) Po Vanocich pujdu taky do další-nedá se nic dělat. Jinak bezva svetr-líbí se mi kontrast pletenin. Krásný předvánoční čas! Lucka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Miluju tašky "bez dna", bez limitu....já až kolikrát čučím s čím se to tahám (velmi často dost zbytečně!) :))

   Vymazat
 3. no je fakt pěkná! takovou barvu přesně hledám...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pudrovka je prostě nutnost! Nejkrásnější barva ever! :))

   Vymazat
 4. Krásná! Dokonalá! Mitnikovská! A taky supr trupr botky :) Sluší Ti to převelice!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já převelice děkuji! :* Za kabku, za Rosu, za Baťu :D a za sebe nejvíce! :)

   Vymazat
 5. Tvé růžové období do šedavého času smogu je ten nejlepší nápad:-) Protože jak jinak to pošmourané pošmourno rozehnat! Všechny mé tašky by pobraly slůně, takže mám velké pochopení pro oslavu pevných uší a taky Rosy shopperek k duší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, madame! :* Rozháním pošmourno co to dá a sloním tašká hip hip hurráá.

   Vymazat
 6. Rosi kabelky jsou prostě Rosi kabelky. Já osobně její žádnou nemám, ale ráda se od ní nechávám inspirovat a asi nechtě (ale ono snad ani jinak nejde) trochu vykrádám.
  Tak ať ta nová taky hezky slouží!!! Protože sluší ti určitě!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejde nevykrádat? Snad je hranice mezi inspirací a kopírováním. Děkuji!

   Vymazat
  2. Je, to je jasný, to já myslela jako nadsázku.Prostě jsem chtěla říct(asi trochu neobratně), že se mi Rosiny kabelky líbí. Nebuj nikde po ulici duplikáty jejích kabelek běhat nebudou. Slibuju!

   Vymazat
 7. Já sice nejsem zrovna pink lady, pudrovou růžovou mám jen jako lak na nehty, ale tobě to teda fakt sekne!

  OdpovědětVymazat
 8. Jednoduše pro olívku jako stvořená!

  OdpovědětVymazat
 9. Jani, táto kombinácia Ti fakt sekne! A taška super, veď ako inak:) Robíš mi chute na ďalšiu od tety Rosy!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, děkuji. A jedna od tety Rosy přeci nestačíííí! .)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT