Mé nové knihy

neděle 14. prosince 2014
Včera jsem strávila hezkou hodinku v Knihcentru a koupila si tři knihy. Něco z beletrie, kuchařku a trochu designu. Kuchařka  Bon appétit! je z edice Apetit, je plná francouzských receptů, ale také zajímavostí z různých míst Francie. Má nejkrásnější obálku a bude hezkou dekorací naší kuchyně. Po knize Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela jsem sáhla úplnou náhodou. To když jsem se hnala do patra po schodech pro třetí knihu, o které se zmíním, a přede mnou se hrozně vlekla nějaká paní a já chtěla hodit blinkr a na těch schodech ji předběhnout, což mi neumožnily tašky, které nesla. Tudíž jsem na schodech musela přibrzdit a tak padlo mé oko na stojan s nabídkou právě této knihy. Přečetla jsem anotaci a bylo rozhodnuto. Usmívám se a těším se na čtení. Doufám, že nebude tak morbidní jak se jeví. Třetí úlovek jsem ukořistila v oddělení umění a nese název 1000 Obalový design. Nevím, do které knihy se pustit dřív a prohlížím je pořád dokola, nemůžu se nabažit. Když si koupím knížku, cítím se neuvěřitelně hezky. Celá se tetelím a nedá se to přirovnat k nákupu čehokoliv jiného (ani k nákupu bot!).
 
Dalších sto kilo knih ještě donese Ježíšek, jsem si jistá! Dostáváte/nakupujete rádi knihy?

10 komentářů

 1. Ano, strašně ráda! Každý měsíc přibývají další a další, co nevidět musím řešit novou knihovnu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako moje máma! A ta nejen, že řeší knihovny, ale ta už asi bude muset zvážit stěhování. :D

   Vymazat
 2. Oli vypadají všechny skvěle! Bez knih to není ono, hrozně ráda si v nich listuju a co miluju je vůně nových knížek :) Bohužel jsem už dlouho nezažila večer, nebo ještě lépe odpoledne... abych se zachumlala, nebo lehla v létě do lehátka a ponořila se do čtení... takže zatím kupuju a kupím... snad zase jednou přijde doba, kdy budu louskat jednu knihu za druhou. Krásné dny :) pa R.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vůně! Ano. Nových nebo starých, ale jedinečná! :))

   Vymazat
 3. Tak si knihy mooc užij :-)
  Já knihy nakupuju snad ještě raději než oblečení. Chodím hlavně do antikvariátů a levných knih, kde mají klasickou beletrii za pár korun. A v běžných obchodech mám nejraději české autory!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky miluju antikvariáty, kvůli nažloutlým stránkám a jiné vůni a kouzlu(překvapení) ústřižků ve starých knihách založených :))

   Vymazat
 4. OurLiveOnTheSeaSide14. prosince 2014 10:55

  Ach...knihy... Jak mne tu chybi obchod s ceskymi knihami! Pro navsteve Cech se vzdy zasobim a pak davkuji postupne- jesteze jezdime autem ;-) Jezisek letos nadeli ceske knihy jen detem. Mne to ale nevadi neb ja budu cist s nimi- a jsem presvedcena, ze Jezisek vybiral dobre, ze se proste knihy budou libit i mne:-) diky za tip, mila Olí!! Tipy sbiram a pak se radne rozsoupnu. Z pobrezi posilam adventni pozdrav Terka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak tomu naprosto rozumím! To je jedna z nevýhod bydlení v zahraničí. :)) Hlavně, že to má řešení :))

   Vymazat
 5. Jsem taky před pár dny trochu uletěl v knihkupectví..ale nemůžu nic prozradit, vzhledem k tomu, že to jsou dárky =D (a takové jsou nejlepší, potěším jimi polovičku a zároveň si je pak taky můžu přečíst a užít =D )
  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je dobře, že jsi uletěl zrovna tam. Tak se budu těšit, že se o úlovcích po Vánocích dozvím víc :))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT