Bydlí hezky

neděle 4. ledna 2015
Bydlí hezky. Mají doma spoustu hrozně krásných věcí. Fotky budete prohlížet a pečlivě zkoumat, aby Vaší pozornosti nic neuniklo. Porcelánovou čajovou (kávovou?? já se nikdy nenaučím rozpoznat čajovou konvici od té na kávu) soupravu třeba, tu jim hrozně závidím. A kdo že to tady bydlí a co je zač se můžete dočíst zde, pokud umíte německy. Já ani google neumíme! 


6 komentářů

 1. ach to je krása!
  Ale zarámování motýli mě děsí. Děsí mě i živí.
  Nedávno jsme byli na zámku v Raduni a tam měli zasklenou květinu, říkám si jééé, květina v rámu. Jdu blíž a zjišťuju, že květina je vyrobená z motýlích křídel. Kdo tohle dělá? a proč? brrrr!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I mě, a taky berušky. Nechápu, že nad těmito tvory někdo jásá. Brrr, grrr.... :D

   Vymazat
 2. Byt je perfektný, o tom niet pochýb... ale ja som úplne očarený aj tou chodbou!

  Patrik
  http://www.madebyboy.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takových chodeb v činžácích je v Praze spousta..jen lidi zamykají vchodové dveře, takže se jimi málo kdo může potěšit a pokochat =(

   Michael
   www.ontheleaf.net

   Vymazat
  2. Chodba za mě taky dobrá, proto jsem tam tu fotku přidala. A nemám ráda, když mě někdo omezuje v mé zvědavosti a zamyká přede mnou! :D :D

   Vymazat
 3. Zarámovaní původně živí motýli mě také děsí...ale vystřižení z papíru se mi líbí (mám motýlý hodiny)...jinak k Vašemu problému s čajovým nebo kávovým servisem...je to kávový servis, protože konvička je vysoká...čajové konvičky jsou kulaté, baculaté...tedy aspoň to tvrdily dva různí prodavači ve dvou různých obchodech s českým porcelánem, když jsem sháněla čajový servis jako dárek (velice nelehká věc na maloměstě :-) )
  Zu

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa