Bílá košile

středa 25. února 2015
Co zmůže bílá košile. Začlo to touto fotkou na facebookových stránkách Gant. Dostala jsem chuť na bílou košili. Včera jsem si ji vzala na sebe do práce a asi tisíckrát slyšela, že mi to dnes sluší. Mám jich tolik a tak málo je nosím. To se musí změnit. Kolikrát se ráno stavím na hlavu, nevím co na sebe, stokrát se převlíknu a přitom stačí tak málo. Bílá košile, kalhoty nebo džíny, podpatky, sáčko a jde se!


13 komentářů

 1. Oli.A normalni baby normalnich rozmeru bys tam nemela?Mam s bilou kosili vzdycky take uspech.Ale i dobry pocit.
  Pekny den.Valerie

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Valerie, promiň, neměla. Ledaáá....leda že bych se vyfotila sama! To bys teprv měla ten správný rozměr! :D :D :D

   Vymazat
 2. Já jsem nikdy nebyla košilová, přišlo mi to nepohodlný. Ale v létě jsem si hrozně oblíbila mužovu svatební košili, ohrnout rukávy, džíny a jde se. Cítím se v tom moc dobře ( manžel už takovou radost nemá :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych řekla, že mám ty samé důvody, proč košile nenosím. Svetry, roláky, trika...prostě komfort. Takže, pohodlnost stranou a košile zařazuji na seznam. Dnes mám zas jednu! :)

   Vymazat
 3. Nosím košile a nejen bílé právě od Gantu a jsou to ty nejlepší košile jaké můžou být :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Gant mám jen svetry, musím napravit, když je tak chválíš! :))

   Vymazat
 4. Bílé košile jsou skvělé..sám nevím, proč mám jen jednu =(..budu muset napravit =), je to takový univerzál, co pak snese jakéhokoliv motýla ^_^

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 5. Jojo, bílá košile dělá divy! Nosím je moc ráda a nosím i ganťáckou růžovou :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Můj problém s bílými košilemi je jasný. Pokaždé když se rozhodnu vzít si některou z nich na sebe, není jako na potvoru vyžehlená. Nemluvě o tom, že když už nějakým zázrakem (při svém zásadně pozdním vstávání) stihnu košili před odchodem do práce vyžehlit a hrdě v ní vyrazím, pocintám si jí jakmile potkám první hrnek s kávou/čajem. A to ten hrnek ani nemusí být můj :-D Takže tolik k bílým košilím. Jsou krásné, ale je to s nimi těžké :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. PS: V poledne jsem na ni prskla omáčku! :D :D
   PS1: Je to s nimi těžké! :D

   Vymazat
  2. Můj rekord v neposkvrněné košili je cca 14:30 :-) déle to nikdy nevydrží,ač to houževnatě zkouším. Popravdě, občas to zvládnu ještě ráno pastou na zuby, ale to jsem původně nechtěla prozrazovat abych nebyla za úplné jelito:-)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

ZOOT

NOTINO

ZOOT