Giveaway: První SOFFA na papíře

pondělí 23. února 2015
Protože je pondělí a to prostě potřebuje vylepšit, mám pro Vás překvapení! Snad Vaší pozornosti neunikl ten významný den letošního roku! Známka toho, že rok 2015 má být hezký a šťastný a příznivý a inspirativní... Pro jednoho z Vás mám nejkrásnější a nejvoňavější první tištěný SOFFA magazine.

Výhra je pro opravdové fanoušky celého SOFFA týmu, a proto kdo chce být zařazen do losování, čekám od něj, že se se mnou podělí o to, který článek ho v dosavadních online vydáních SOFFA zaujal nejvíc a proč! :-)


Dále pak: Like pro SOFFA, zde nebo zde.
Být také mým fanouškem tady.     
Sdílet odkaz na tuto giveaway na svém facebookovém profilu.   
V komentářích ponechat svůj e-mail a držet si pěsti do 7. března!


Hodně štěstí!

25 komentářů

 1. Vše splněno :-) voborska1@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobré ráno, vypadá, že jste si přečetla až poslední odstavec. Ještě něco přeci jen chybí! .)

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Téda, samozřejmě jsem to četla celé, ale chtěla jsem se ještě podívat v jakém čísle byla ta Itálie. A byla jsem tak hrr, že jsem to odklikla nedokončené.
   Takže, moc se mi líbil článek o dovolené u Komského jezera. Krásné fotky, inspirace na trochu jinou dovolenou. Taky se mi líbí články o přírodních receptech.

   Vymazat
 2. Wow! To je božská zpráva! Miluju časopis hlavně kvůli fotografiím, vždycky z nich jde taková nostalgie, takže se nedá říct, který článek mě nejvíc zaujal, i když teď si vzpomínám, že článek o DIY bloggerech mě dodal nové sledujcí bloggery!
  s.pakostova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! Fotky já taky baštím, úplně rozumím! :)

   Vymazat
 3. Presne tak, je pre mňa ťažko vybrať niečo naj, a keďže som skôr vizuálny tip vždy ma v prvom momente zaujmú fotografie v Soffa magazíne, ale ak by som mala spomenúť tak napr. článok o New Yorku a tie čb skvelé fotografie. No a samozrejme akýkoľvek DIY nápad, tie ma zaujmú vždy:)
  sasapadej@gmail.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když bych měla vybrat jedinou věc, budou to fotky a celkový design! Si rozumíme. :))

   Vymazat
 4. Ťažkú úlohu si nám Olinka zadala.... je toho totiž veľa čo sa mi v jednotlivých SOFFA magazínoch páčilo. Aktuálne mi učarovalo ich mini vydanie 04, ktoré obsahuje návody na homemade kozmetiku (je to moja srdcovka) a k tomu ešte aj časť o pletení... no proste na mieru pripravené uľahodenie pre moju dušu. Každé jedno číslo je pre mňa inšpiráciou,či už v oblasti fotografii (sú naozaj úchvatné) alebo receptov alebo DIY, veď kto by nemiloval tak krásne nafotené DIY projekty

  beata.bedatsova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Odpusťte mi, že jsem vám zavařila hlavinky, ale hrozně mě baví všechny Vaše odpovědi! :)) Je vidět, že SOFFA má opravdové a velmi pozorné fanoušky. :))

   Vymazat
 5. Mně se asi nejvíc líbí cestovatelské články, i když ty s návody na DIY jsou taky super...nebo recepty s krásnými fotkami a stylingy a kreativní lidé...všechno je krásné, těžko se vybírá...:)) Ale nejvíc se mi líbil asi článek o Komském jezeře doplněný nádhernými fotkami. Nebo ten s černobílými fotkami New Yorku, ty měly krásnou atmosféru :)
  Všechno lajkuju jako gathermoments a sdílím tu: https://www.facebook.com/gathermoments
  Krásný den! Evi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujůůůů za vyčerpávající odpověď. :)))

   Vymazat
 6. Tak já jsem si první tištěné číslo objednala mezi prvními deseti, i pozvánku na párty jsem dostala, ale Soffa asi někde bloudí, protože zatím nic ve schránce nemám. Chjo :-(

  OdpovědětVymazat
 7. Proč nejde udělat giveaway, aniž by se člověk musel upsat ďáblu na FB..:-( Zase další bezvadná cena, která je daní za to, že nejsem blázen na FB:-) Martina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sledujete mě a SOFFA přes jinou soc. síť?

   PS: Nevím, jestli je nutné označovat lidi, kteří mají profily na fcb za blázny. Já si tak teda nepřipadám.

   Vymazat
 8. Moc vám fandím. Ať má časopis úspěch!
  Jelikož si už dlouho říkám, že se musím naučit plést nebo háčkovat, potěšil mě tutoriál na šálu. Musím to konečně zkusit :-)
  romccca@atlas.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velký obdiv za pletení, to já se asi nikdy nenaučím!! :))

   Vymazat
 9. Taky bych rada soutezila.Ale FB si nikdy kvuli tomu nezalozim...
  Radeji si vytisk koupim.
  Ale dik za info...Andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já přece nikoho nenutím k tomu, aby si fcb zakládal. Jsou nějaká pravidla pro giveaway, tak jako jsou pro jiné soutěže, a není potřeba se k nim vyjadřovat.

   Mějte hezký den,
   Olív

   Vymazat
 10. Chci ho! Tištěný a hned - sím! Udělám cokoliv (i Fb profil si klidně zřídím:-)). Přiznávám bez mučení, že si ho spíš "prohlížím" - ach ty fotky......Třeba ty s tetováním!
  Mám štěstí spíš v lásce, ale což - zkusím.
  zavorky@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Je toho dosť, čo ma v Soffe zaujalo, hlavne asi diy, to je moje ;) a Jani, stále sledujem, aj keď nekomentujem, práve sme sa presťahovali do väčšieho bytu a je to pre mňa veľká výzva zariaďovať... konečne viem, čo presne chcem a mienim si to užiť, ešte aby penízky boli... krásne dni, Jani ;)
  jjannina@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 12. Já bych si tedy s dovolením taky zasoutěžila:) Vše splněno. A co se mi líbí nejvíc? Stejně jako u mnoha dalších, je to celková atmosféra časopisu, profesionalita, krásné fotky. A jak já už to tak mám, nejvíc mě baví bydlení, návštěvy ve skutečných bytech, u opravdových a zajímavých lidí.
  (email máš;), tak snad ho uvádět nemusím)

  OdpovědětVymazat
 13. Jaký článek? Netuším už v jakém čísle,ale mám dojem, že to mělo něco společného se svatbou. Každopádně tam bylo spousta květin, nádherné fotky, slečna vypadala jako víla a celé to bylo jako ve snu! A přesně fotky jsou opravdu to, co je na časopise nejkrásnější!
  makpop@centrum.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

ZOOT

NOTINO

ZOOT