Happy B-day

sobota 28. února 2015Kdyby měl letos únor 29 dní, měl by blog narozeniny. Můj blog, který má jednu jedinou podmínku. Má být o všem krásném. Přátelství je jedna z těch nejkrásnějších záležitostí na světě!

Moje nejdražší,

já, já, já chci být první, kdo Ti popřeje všechno nejlepší, nejkrásnější a nejbáječnější! Na telefonování dnes nebudeš mít čas, facebookem jsi nepolíbená a stejně by to působilo, že mi facebook připomíná, jak krásný den dnes máš a že je jen tvůj, maily o víkendu nečteš, na Českou poštu není spoleh…a tak Ti píšu....slib, že nebudeš bulet!Přeji Ti hodně, hodně, hodně štěstí a úsměvů na tváři. Trochu sobecky, protože je s Tebou hrozná psina, a když budeš šťastná ty, tak já budu taky a bude legrace (pozor na zrádně vysoké pražské patníky a následně Tvé útlé kotníky). Hodně, hodně, hodně zdraví, protože dokud ti bude přáno, bude mně dáno a projíme (propijem) se spolu do bezvědomí….snídoška, dortík, oběééééd (dlouhý), zákusek, véééča!!! Hodně, hodně, hodně peněz, protože když je budeme mít, nebudeme muset pracovat a budeme mít víc času na zábavu, hodně času, a na výlety a na další úžasné společné zážitky!!! 
Hodně, hodně, hodně úspěchu, protože to by znamenalo, že se vydaří náš společný skoroplán! HODNĚ HODNĚ HODNĚ lásky, od všech Tvých blízkých a ode mě!Já i Nepomuk (a hranostaj) tu vždycky budem, abychom plnili Tvá přání!Mám Tě ráda!

I swear!PS: Doufám, že budem kámošky do vysokého věku, do věku, kdy už budem dámy a pořád budem za dámy! ;)


PS2:


 ♥

12 komentářů

 1. ...jak mě ty všední dny sešlapávají dolů, tak Ty a Tvůj blog mě vždycky alespoň trošku narovnáte, zasním se a vzpomenu na bezstarostná léta....paaa Vokopka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejmilejší Vokopko, díky, že jsi, páč skvělých lidí moc není! :-*

   Vymazat
 2. Každé ráno-káva a Ty. Luv ya !

  OdpovědětVymazat
 3. Vsechno nej!!!! Ja uz si zivot bez tebe predstavit nedokazu! :-)) t.

  OdpovědětVymazat
 4. Teda to je táák krásný až mě to dojalo! :-))) Fakt! Taky sem moc ráda chodím pro Tvůj optimismus, malinko ztřeštěnost, krásný snílkovství a růžovej život :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chtěla bych ti poděkovat, že si myslíš, že jsem ztřeštěná a hodně sním o růžovém životě! Jsem ráda, že to sem přenáším! A taky, že tě to dojalo, protože mě hrozně, když jsem to psala.... :) :) :)

   Vymazat
 5. DĚKUJU, ŽE MÁM TAK VNÍMAVÉ "BLOGOKYBERKAMARÁDKY"! ♥ ♥ ♥

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT