O rozpuku

čtvrtek 26. února 2015
...po rozpuku. O akci po akci? Vůbec ne. Psala jsem o ní tady a dnes, kdy je to týden po a já jen nostalgicky vzpomínám na dva úžasné dny v Praze, které jsem si na nejvyšší možnou míru užila, je ten nejlepší čas na shrnutí. Nejlepší místo, kde dělají ty nejvíc báječné snídaně  - Cukrárna Alchymista. V báječné společnosti mojí Karin a taky nejmilejší Iri a Lenky a v hlavní roli s Bárou! :) Holky, chybíte mi! Na úvod jsme očuchaly nejvoňavější olejové parfémy, u kterých se strhla vášnivá debata, jestli vede Alenka z říše divů nebo jí to nakonec natře Jana Eyrová. Já jsem asi víc na tu klasiku, než na ty pohádky. Znamená to snad, že už jsem velká holka??
Všechny produkty z HNST.LY jsou naživo ještě krásnější, voňavější, "pohladivější" (od slova hladit) a věřte tomu, že hladit prkýnko, oblázky nebo plédy, poctivé, s příběhem, je opravdu pocit blažený. Kdo se ale osobně nestihl podívat, přináším tu krásu, díky Iri (já byla v takovém tranzu, že jsem nevyfotila nic), aspoň na fotkách a pod tu krásu a radost, kterou přinášejí, se můžu podepsat. Já už asi rozumím tomu, mít doma tu správnou, kvalitní a s velkou láskou vyrobenou "věc". Jsem velká holka!
 
 

2 komentáře

  1. Děkuju Olí za krásný příspěvek, moc hezky jsi to napsala. :) Ráda jsem Tě viděla a až zase budeš v Praze, tak se ozvi, projdeme nějaká pěkná místečka nebo půjdeme rozjímat na tu Náplavku. ;)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Bylo mi moc krásně, děkuju za to! Brzy na Náplavce pa! :))

      Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT