Kabát a knihy a Francoise

středa 10. června 2015
Do oka mi padnul žlutý pršiplášť, protože ty já mám ráda. A hned v zápětí mou pozornost upoutala hromada knížek. Říkala jsem si, že je to velmi efektní, ale co asi tak obyvatel dělá, když si chce přečíst knížku umístěnou v hromádce hodně dole u podlahy. To totiž může napadnout jenom mě, že jsou knížky vyskládané do komína. Já si těch polic ale opravdu nevšimla! Strašně nutně taky potřebuji veliký obraz Francoise Hardy na motorce, přesně ten!

12 komentářů

 1. Jani Ty sa teda vieš zamyslieť nad rôznymi vecami. Ja som si tie biele police tiež nevšimla, ale myslela by som, že komín je z kníh už prečítaných a tak ich snáď už nebude treba vyťahovať.Andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem takový myslitel aneb na blbiny to mě vážně užije! :D :D

   Vymazat
 2. A mně se moc líbí ty černý dveře. Už nějakou dobu uvažuju nad tím, že bych ty naše taky natřela na černo, ale ještě jsem nenašla odvahu :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásnej byt a to řešení s knížkama je vtipné a originální..možná se necháme inspirovat =)
  Dík,

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 4. Knihy dobrý, černý dveře taky.. Ale nejvíc se mi líbí ten obraz s pánem mezi okny a ty parapety! A ubrus a povlečení!..:)

  OdpovědětVymazat
 5. Tedy u nás, se třemi malými dětmi by ty knihy asi neprošly, ale jednou, až mi vyletí z hnízda, si to užiju! A naskládám si je přesně takhle, do poliček, co nejsou vidět! A ten žlutý plášť budu nosit, až půjdu na podzim o víkendu pro croissanty ke snídani!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Markéto, ty jsi žena mého života! Ty prostě umíš žít (snít)!! :D <3

   Vymazat
  2. Právě jsi mě odhalila! Kdybych nesnila, jako bych ani nežila...

   Vymazat
 6. Parádní, ta police je boží, někdy se mi chce brečet, že nemůžeme vrtat (ale chystám se něco přivrtat asi, potřebuju aspoň jednu poličku, tak pak budu dělat, že o ničem nevím:). Vždycky mě ale překvapí v takových prostorných a světlých bytech, krásných, že lidé radši volí mini sedačku a velkej stůl, co ty na to Oliv? My máme radši dvě sedačky (brzy bude nová větší pro nás oba, juhuuu) a ...no... žádný stůl :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT