Léto, to je slaměný klobouk

sobota 13. června 2015
Co je pro Vás symbolem léta? Pro mě jednoznačně slamák. A že já potřebuju nový. Tentokrát s širokou krempou, abych byla za dámu. Klobouk považuji za velmi výrazný doplněk a je škoda, že na něj pořád nemáme tolik odvahy, kolik by si zasloužil. V létě je to ale jiné. Léto klobouk snese, aniž byste příliš budili pozornost. Překvapením možná bude, že tento...


 ....již na přelomu června a července koupíte v IKEA. Stejně jako ostatní výrobky, kterou jsou součástí koláží. Těším se taky na plážovou tašku ze slámy, která pro mě nebude plážová ale nákupní a nebo bude sloužit jako koš pro uložení časopisů. V kolekci NIPRIG jsou využity pouze trvale udržitelné materiály a tradiční způsoby práce, jako je ruční pletení. Výsledkem je sortiment zvýrazňující krásu přírodních materiálů v kombinaci s neobyčejnými tvary. Každý kus je originál vyrobený šikovnými řemeslníky.  Těším se moc až bude NIPRIG taky u nás.

 

3 komentáře

  1. Jani krásne kúsky to budú, už sa na ne teším. Andrea

    OdpovědětVymazat
  2. MÁM! Širokou krempu, celý bílý a nosím. Holčičky mají taky,takže když vyrazíme, nikdo nás nepřehlédne, ale klobouk je prostě šik! Pro malé i velké. Těším se na konečný výběr:)

    OdpovědětVymazat
  3. Supr- čupr kolekcia :-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT