Papírové pytle

středa 17. června 2015
Následující fotky jsou styling. Nejedná se o reálné bydlení. Jde o propagaci omyvatelných papírových tašek/sáčků od Uashmama. Já si ale takto svou ložnici umím představit. Máme papírové pytle všech možných velikostí a taky do nich všechno možné dáváme. Role balících papírů, plédy, květiny, svíčky... Tomáš z toho příliš nadšený není, hlavně z těch, které stojí na zemi. Tuhle se nabídl, že by místo mě povysával, že toho mám jako moc (si všim!!), tak by mi rád pomohl. Po zvednutí zhruba druhé věci z podlahy, aby mohl vysát také pod (on neobjíždí, on odsunuje i nábytek!) své nabídky nahlas a důrazně "zalitoval".


PS: Já je ale miluju a nemíním se jich vzdát.


Líbí? Máte? Používáte?
7 komentářů

 1. Libi se mi moc, bohuzel kdyz jsem se snazila ho naaranzovat doma, tak u nas se mi to nelibilo. :( Iveta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A mně to přišlo jako naprosto neutrální věc, která se hodí do každého interiéru. :)

   Vymazat
 2. Mám, používám a miluju ho.) Mám tedy od jiné značky z Nordic Day a stojí mi vedle pracovního stolu. Vyhovuje mi, že do něj můžu házet všechny papírové krámy včetně dárkových tašek, co je mi líto vyhodit nebo popsaných bloků a vypadá to dobře.) Foto viz můj poslední post na blogu:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Le Sac mám taky a mám i Uashmama a naprosto s tebou souhlasím, jsou prostě na všechno! :)

   Vymazat
 3. Mám bílý Uashmama na pečivo. Slouží nám už několik let. Používáme ho nejen doma, ale nosíme ho i na piknik.Vypadá skvěle s jakýmkoliv nádobím nebo prostíráním.

  OdpovědětVymazat
 4. Taky pěkný: http://www2.hm.com/cs_cz/productpage.0251385001.html

  OdpovědětVymazat
 5. Já mám jen jednoho malýho Uashmamu a nejvíc ho používám jako obal na kytky (což jsem původně nechtěla). Ty velký teda vidím prvně a jsou skvělý! Taky bych si je u nás dovedla představit ve větším množství a jen tak různě po zemi. I s tím partnerem bych to nějak skoulela, ale s naší dcerkou by dlouho nevydržely... Nevadí, počkám... ;-)
  V.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT