Podlaha

pondělí 1. června 2015
Z čeho už nikdy neslevím, jestli se nám poštěstí a jednou budeme mít dům, jsou dřevěné podlahy. I kdybych vařila na "dvouplotýnkáči" a matraci měla na zemi, podlahy budou dřevěné. Hodně bílé a šedá výmalba. Je důležité mít jasno. ;) Více obrázků tady.


10 komentářů

 1. S těmito slovy nezbývá než beze zbytku souhlasit.Jako u nás doma,matrace už po 5.letech zmizely,vařič zatím ne.Ale bez dřevěných podlah není dům domem.Oui,oui.

  OdpovědětVymazat
 2. Tak tenhle je fakt boží. Přesně moje krevní skupina!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty ses ale nově přestěhovala jako....jo? Tak tenhle je můj!

   Vymazat
 3. Ta seda s bielymi drevenymi listami je uzasna. Moc sa mi to paci, je to take cistunke, nezne a fotogenicke zaroven :-) Lubim ❤

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty lišty to tak hezky zarámují a začistí! Moc hezký detail. :))

   Vymazat
 4. taky to tak mám- navrhuju si domeček a ušetřím na jiném, ale budu mít dřevné podlahy, okna a dveře...to budou ty nádherné šperky mého domu a pak už nepotřebuju žádné deko a pičičárny:) už 4 roky prodávám všechno z bytu, všechny ty nahromadné dekorace a nezbytnosti,abych mohala mít opravdu malý domek..a zjištuju, že vlastně nic nepotřebuju...těší mě NEnakupovat, nepodléhat:) a tím ten dům stále zmenšuju, tak málo potřebujeme...těším se na ty dřevěné podlahy, oheň v kamnech a velkou zahradu s vlastními stromy...v bytě si to člověk vynahrazuje věcma , tedy já to tak měla:)

  OdpovědětVymazat
 5. Ten odstín výmalby je skvělej! A nejen ten:-)....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Po dlouhé době jsem začala brát v potaz jinou než šedou... :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT