Bacha

úterý 28. července 2015
Už si dám pozor. Na takto ledabyle opřené rámy u zdi. Včera jsem si na jeden hezky dřepla, když jsem šla dávat prádlo do pračky. Mám pěkně roztržené stehno a modřinu v barvách duhy. Spím na jednom boku a sedím na půl zadku, já když něco dělám, tak pořádně.

Vy se ale pokochejte, moc hezký interiér to je! :)




 

10 komentářů

 1. To je můj byt! Takový bych měla, kdybych po škole bývala žila singl a neskákala hned do rodičovství. Článek jsem si hned rozklikla ze zdroje, musela jsem totiž vidět kuchyň. Jo, je to můj byt :-)!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak já tomu rozumím. Taky jsem podobný byt měla vyhlédnutý, ale nešla do toho, ale třeba by taky bylo všechno jinak :))

   Vymazat
 2. Já bych šla po tom stolečku,

  případně si jej chodila od Toffovky půjčovat.
  A jestli ty budeš s rámovým úrazem i ležet, přinesu si ho k tobě, budu ti u něj předčítat z knih a zastolujeme si na něm stejně jako teď Klára ve staré dobré Anglii!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To zní tak pěkně, Rosi, že uvažuju, že si někam dřepnu ještě druhou půlkou. Moc milé je od Tebe, že na mě tak myslíš! :) :*

   Vymazat
 3. Brzké uzdravení! A ono..no..jak se říká, pro krásu se musí trpět..a platí to asi i pro tu krásu designovou, pro krásu domova..achjo =D

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 4. Ojojoj! Já to znám, my zase máme věci na těch komodách, co nejsou přikotvené ke zdi no a já blbka občas otevřu více šuplíků než mám a pak se komoda převrátí a všechno se to sesype. Minule jsem rozflákala o sebe skleněný svícen, onehdá zase skleněný rám, ale zatím byla jen modřina :D Bohužel, nějak se nedokážu z toho poučit a stává se mi to znovu no, tak třeba jednou :) Foukám! <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No servus, tak tu spoušť si raději nepředstavuju!! :D

   Vymazat
 5. Též mi dneska cosi provedl rámeček... Rámeček se sítotiskovým sítem. Opřený o stůl, kde jsem tiskla. Plný plastizolové barvy... pěkně na podlahu tou barevnou stranou. Protože jsem si prostě šoupla tím stolem. Ach jo.
  Ta dřevená podlaha je boží!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ....jak ten chleba namazanou stranou vždycky dolů! :))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT