Bílá&dřevo

pátek 10. července 2015
Mám ráda bílou. Jasná věc. Ale v kombinaci s přírodním dřevem je bezkonkureční. Líbí se mi mix stylů a různorodost nábytku a doplňků, které se zde díky neutrální bílé hezky doplňují. Starožitná almara, etno lampy nebo moderní světelný řetěz. Bílá a dřevo všechno hezky spojuje. Toto já můžu. Zvlášť pro mou nestálou povahu je to balzám na duši. Každý týden dávám přednost jiným věcem, tady by se mi hezky bydlelo! .)
 

A jak já nerada baldachýn a nebesa, asi bych si dala říct...18 komentářů

 1. Souhlas, bezkonkurenční kombinace. Mně se nejvíc líbí to šedý dřevo jako mají tady: http://2athome.no/wp-content/uploads/sites/9/2015/06/3.jpg?431f93. To je můj sen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na mě to působí už trochu chatově. Já v obložení nemůžu dýchat.... :)

   Vymazat
 2. Bielosivé a predsa pastelové ! , jarná farebnosť..je to.tým dyha drevom....mimochodom mám jeden post na blogu dyhalove :-)...mám ju tak rada ako OSB dosku, čiže osblove :-)))
  Mimochodom Renatka z blogu emabuvoli má post o tej drevenej mapke na stene, ale v čiernom, aj tá je pekná...
  Pozdravujem Oliv :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Toto je moje nejoblíbenější kombinace a k tomu ještě trochu barviček - tak jako u mě doma :)

  OdpovědětVymazat
 4. Bílá a dřevo, to je náš byt =), u nás by se ti fakt líbilo, Oliv =)

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 5. A přitom ta komoda se dá jednoduše vyrobit :) Líbí se mi ta nika v kuchyni. Pěkný detail :)

  OdpovědětVymazat
 6. Prosím, kde se berou tyhle neuvěřitelně světlé byty??? Kombinace je krásná. Já se pořád dívám na Pinterest a chvíli se mi líbí středomořský styl, chvíli nordic, pak zase styl Provence, pak taky modern country, retro...asi bych potřebovala žít každý měsíc v jiném. Vždycky jsem si myslela, že se umím rozhodovat. Teď nás čeká doma menší přestavba a já jsem v koncích. Protože nevím, pro co se rozhodnout. A muž ze mě šílí, protože tuší, že ať to bude cokoli, stejně mu nejvíc za pět let řeknu, že to není ono:) Ach jo! Krásný víkend!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tzv. "severní vítr". :))) S těmi styly to mám dost podobně, nejdřív industriál, pak zase vintage a pak ten neodolatelný sever.....taky nevím co si počít! :)

   Vymazat
 7. ....a proto se Markét scházíme tady u Olívky, protože se nám toho líbí moc jako Olívce. Ona nám to tady krásně servíruje a já vždy, opravdu vždy slintám.Akorát bych ráda více z Olívčinýho bydlení.....Olívko moc zdravím...pa Vokopka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Olívka slibuje, že bude dávkovat postupně a brzy, jen co se vrátí domů! :)) Pusůůů, Vokopko!

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT