Dnes bez barev

čtvrtek 9. července 2015
Zarámované velkoformátové černobílé fotky jsou ta největší paráda. Dobrou alternativou by pro mě byly také reklamní plakáty k filmům, ale ty většinou hrají všema barvama. U tohoto bydlení se mi ohromně líbí kontrast černých trámů k jinak bílému interiéru. V ložnici pak šatní tyč zavěšená od stropu jako úžasný industriální doplněk a ledabyle omotaná žárovka, která jí dodává ještě větší šmrnc. To chci! Pro více fotek zde.

A jak jsem tak zkoumala fotky podrobně, protože to já dělám, nevybírám interiéry jen proto, aby na blogu něco bylo. Musí mě něčím zaujmout. Tak mi dovolte zmínit, aby Vašemu očku neušel v ložnici prosklený strop (uvidíte jako odraz v zrcadle) a taky lustr "peří" v kuchyňském koutě.Taky tak milujete čtecí posezení na oknech?? A taky je, stejně jako já, nemáte?? :)


 

12 komentářů

 1. Krása! Hned bych se stěhovala.. ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Já ty severský realitky miluju, dávají si záležet na každičkém detailu, že kdybych kupovala u nich byt, tak nebudu vědět který. Na rozdíl od nabídky u nás, že ....:) Pěkně jsi nám to osobně vybrala,Oli!

  OdpovědětVymazat
 3. Áno, sú to byty nachystané ponúknuť na prenajatie a predaj, myslela som si..., preto bývajú také poloprázdne a to je pekné...k životu ale treba aj veci...
  Ten pohľad do kuchyne je nádherný...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za mě to je skvělý způsob, jak inspirovat lidi, kteří třeba nemají tolik fantazie při zařizování. Určitě si lépe představím, jak se bydlí v tomto bytě než v takovém, jaké často vidím v našich realitkách, když vidím bordel, kam oko dohlédne! :) Pohledem do kuchyně jsem se kochala nejvíc! :)

   Vymazat
 4. Já vím, je to krásně nastajlovaný, ale ta šatní tyč nemůže fungovat. Nebude tam viset jen pár ladících hadříků, že... Mě by to pak iritovalo. Jinak krása a fascinujou mě ty kamna.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já myslím, že může. Ona ta tyč nemá nahradit skříň. Myslím, že je to kompozice, jako každá jiná. Stejně jako se nenavěší na stěnu všechny možné obrázky, ale člověk se snaží, aby spolu korespondovaly, stejně jako když se váže kytka, tak se "nějak" kombinuje, aby to ve výsledku ladilo, tak tak funguje šatní tyč a na mě působí jako šmrncovní doplněk. :)

   Vymazat
  2. Já tam totiž předtím neviděla žádný úložný prostory, teď vidím skříň. Jako jo, takhle na fotce se mi to líbí, doma ty věci musím mít schovaný:).

   Vymazat
 5. Mně by taky ta šatní tyč asi nestačila ;) spíš hlavně asi z nosných důvodů, ale jinak je ta B&W kombibnace naprosto úchvatná! Někdy mám pocit, že naběhnu s kbelíkem bílé a všechno si doma natřu, ale tak nějak pořád nemám měsíc volna :) (škoda)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

Baťa

NOTINO