Náhoda?

pondělí 20. července 2015
Věříte na náhodná setkání? A na náhody vůbec? Moje budoucí tchýně tvrdí, že náhody nejsou, že všechno se děje pro něco. 

Nedávno se mi přihodila zajímavá věc. Byla to situace, která určitě vzbuzovala pocit "boje" a  konkurence. Všichni přítomní mohli své okolí vnímat jako protivníka. Já si však ve skupině lidí vybrala jednu holku. "Seděla" mi od první chvíle a já měla okamžitě pocit, že je to kamarádka. Ikdyž jsme "bojovaly" o tutéž věc. Měla jsem pocit, že si zaslouží vyhrát. A taky jsem jí to řekla. Nemyslím, že bych byla naprostý sobec, ale když mi jde o něco, co si fakt přeju, tak to asi jsem. Povaha se mi mění, já se měním....  A já u sebe objevila novou vlastnost. Přeju štěstí druhým. Jí jsem to přála. Měla jsem pocit, že si "výhru" zaslouží víc než já.... A přání se splnilo. Nám oběma. Ona vyhrála a já taky.  Těším se moc, až vám budu moct prozradit víc. Brzy se dočkáte. Já se teď hodně raduju a nejen ze své výhry, ale taky z poznání, jaký umím být člověk....jakože umím být člověk. :)

zdroj
14 komentářů

 1. umím být člověk, veľmi pekne napísané :) som zvedavá

  OdpovědětVymazat
 2. ...a my vyhráli Tebe Olívko...pa Vokopka

  OdpovědětVymazat
 3. Tchýně má pravdu ☺Náhody neexistují.

  OdpovědětVymazat
 4. o.O nádhera, náhody neexistují, máte to tam už dávno napsaný, dá se to akorát občas trochu pozměnit ;)

  OdpovědětVymazat
 5. Určitý věci přicházejí třeba s věkem. Taky zjišťuju.

  OdpovědětVymazat
 6. Jani s tchyní souhlasím, stejně tak s tím, že se nám všechno dvojnásobně vrátí. Takže opravdu o co víc budeme štěstí, hojnost a prostě cokoliv přát nebo druhým nebo jim to dokonce s lehkým srdcem přenecháme, o to větším zázrakem a ve větší míře to pak bude proudit za odměnu i k nám... Jsem zvědavá!!! :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A víš co je dobrý? Že já to fakt nedělala z vypočítavosti, tak asi i proto to mám s tím nejkrásnějším úrokem zpět! :))

   Vymazat
 7. ... moc pěkně napsané . Je vidět, že na sobě pracujete . Ale , jak už asi tušíte, celý život se stále budete učit a přicházet na to , v čem jste zase lepší . Krůček po krůčku .... Jeden moc zajímavý člověk napsal .... Mám potřebnou bystrost a citlivost ,abych si všiml, zda to , co dělám , mě posouvá k tomu , co chci ;o) Hodně štěstí v životě přeji . :o)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT