Chybí mi...

pátek 7. srpna 2015
Chybí mi Balt. Nejvíc to, jak krásné léto tam bylo. Žádná úmorná vedra, slunce svítilo, vítr foukal... Zatímco teď sedím v práci v padesáti stupních (a to nedělám v kuchyni ani neleju na cesty asfalt) a už asi tuším, jak je kuřeti v troubě (což mě jen utvrzuje v tom, že dělám dobře, že ho nejím). Příští rok ale pojedu, určitě. Teď si jen přeju Arabelin prsten, abych se tam mohla aspoň na pár hodin rychle přenést! .)  Snít se musí!

10 komentářů

 1. Úplně mi mluvíte z hlavy. U Baltu jsem nikdy nebyla, ale dala bych nevím co, abych byla u moře. Alespoň na chviličku v těchto parných dnech. Nechala se na břehu ošplouchávat slanou vodou a v ruce držela zrmzlinu anebo jen tak seděla a nemusela nic řešit, potit se... jen se oblíct do plavek a užívat si pohodu a mořský vánek... Ale tak snad příští rok? Česko je sice krásné, ale chvíle u moře ho nenahradí :-(

  OdpovědětVymazat
 2. Sim sim, ten Arabelin prsten..měl bych tři přání..taková ta životní..nešel by pak půjčit? Prosííím.. :3

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sim, sim a není tu od tří přání zlatá rybka tak náhodou??? A nechceš si ji ulovit třeba u toho Baltu??? :)))) Prsten půjčím, jasná věc! ;)

   Vymazat
 3. a já tam letos byla :) a bylo to úža! všichni nás od toho odrazovali, ale bylo tam nádherně! hned bych se vrátila.. a z Liberecka to máme kousek :)
  většina národa ale míří k jižním mořím, krajana jsme nepotkali ani jednoho :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Měli jsme to naprosto stejně! Všichni říkali, že jsem blázni a my se tam měli nejlíp na světě! :)) I s těmi krajany jsme to vnímali stejně :)

   Krásné léto! :)

   Vymazat
 4. Tím Baltem jsi mě neskutečně nalákala. To je přesně místo podle mýho gusta, jak vizuálně, tak klimaticky. Já mám doma sice 25°, ale zítra už v 6 ráno vyrážím fotit svatbu, celej den v 40°C na slunci, v uličkách Prahy... Je mi ouvej. Snad nám to brzy skončí, byť předpověď není moc příznivá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lituju tě a obdivuju!! Neumím si focení v takovém počasí vůbec představit. Umřela bych!

   Balt doporučuju, opravdu moc! S foťákem by ses vyřídila! :))

   Vymazat
 5. Balt mě láká už dlouho, ale zatím se každý rok rozjedu někam do hor a dovolenou u moře odkládám "na stará kolena". Vezmu si dlouho dovolenou a na cestu s sebou knihu http://www.databazeknih.cz/knihy/ostrovy-majaky-a-mosty-aneb-podivuhodna-dobrodruzstvi-suchozemce-v-baltskem-mori-83255

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hory jsou taky moc prima. Na ty jsme já úplně zapomněla a měli bychom to napravit, než budou kolena opravdu stará! :))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT