Jak vylepšit...

pátek 21. srpna 2015
Našla jsem dva pěkné nápady, jak originálně vylepšit starý nábytek. Rozhodnutí, zda se jedná o vylepšení je na každém, protože co člověk, to názor. Sofa ve stylu rokoko dostalo trochu punkovější vzhled. Až na ty díry, mě opravdu baví. Sama nevím, jestli bych měla odvahu vletět na potah přímo fixkou. Možná by to byla dobrá zábava třeba na kolaudační párty, kdy by každý z hostů zanechal malou vzpomínku na sebe v podobě napsaného přání a zvěčnil se na pohovku svým podpisem. Tento nápad řadím do kategorie "Pro odvážné" a já sama bych se do něj pustila jen v případě, že bych k sofa levně přišla.


zdroj


Druhý nápad je natřít starou skříň tabulovým nátěrem a vtipně ji popsat. Toto řešení je velmi variabilní a psát můžete, až se budou hory zelenat. Chyb se bát nemusíte, prostě to utřete a hotovo. 

zdroj

8 komentářů

 1. Já mám problém s tím vtipným popsáním. Už rok mám v kuchyni tabuli - spárovku natřenou tabulovou barvou. Lepím si na ní obrázky páskou a občas píšu úkoly, ale původně jsem tam chtěla mít vtipné nápisy.... ale kde k nim přijít? Vtipného ducha se mi nedostává..... jo, občas tam skončí nějaký vtipný výplod dvouleté dcerky - ta je z celého okolí nejvtipnější :) Alena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Různé citáty a "moudra" hledám na pinterestu, mám na ně inspirační složku a taky v knížkách a časopisech, třeba v rozhovorech s někým zajímavým. Často si dělám poznámky do notesů a pak, když je potřebuju, vím kam nejrychleji pro ně. :)

   Vymazat
 2. Cha cha, tá čierna popísaná skrinka mi niečo pripomína :-)))

  OdpovědětVymazat
 3. Olív, já jsem pro sofa, protože když už, tak už... odvážná holka punková tě zdraví:-)))

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT