Ten Den

pondělí 10. srpna 2015
Dnes je ten den, kdy už to řeknu (napíšu). Čekala jsem na tu správnou náladu, na to vhodné rozpoložení. Hodně nad vším přemýšlela... V září to bude 15 let. Patnáct let nástupu do mého prvního, a v mém životě jediného, zaměstnání. Prošla jsem v něm několik pozic a bez toho, aniž bych se snažila čehosi dosáhnout, protože dravost není mně blízká vlastnost, jsem se dostala až na pozici manažerskou. Neměla jsem žádné ambice, asi i s ohledem na obor, ve kterém pracuji. Jen jsem se snažila, pracovala svědomitě, poctivě a urputně (to mi naopak blízké je, a to velmi). 

zdroj

Jsem od narození "dirigent". Neumím věci nechat plynout, nechat být. Problémy řeším, vměšuju se do věcí, které mi nejsou jedno, i když by měly. Možná proto jsem se stala něčí nadřízenou. A já si tu důvěru považovala. Moc. Vážila jsem si toho, že mi někdo věří a chce po mně výsledky. Myslím, že kus práce jsem udělala a ať si každý myslí co chce, stálo mě to hodně sil, hodně energie, hodně zdraví, hodně pohody, spousta věcí šla stranou... A trvalo to přesně do chvíle, kdy mě to celé přestalo bavit. Už jsem neměla radost z toho, co dělám, a hodně mě to trápilo. Asi v té době přišel nápad psát blog. Věnovat aspoň svůj volný čas tomu, co mám ráda, co mi dělá neskutečnou radost a co mě bude dělat šťastnou. Útěk. Ohromné odreagování. Moc to pomohlo. Až tak moc, že jsem si začala přát. Přát práci, která by mě bavila. Pocit beznaděje umocňovaly obavy z toho, že v milovaném oboru nemám žádnou praxi. Je to jen má vášeň, můj koníček best ever.  V práci to poslední dva roky bylo tak nešťasné období, že jsem často zalezla někam, kam nikdo nemohl přijít a jenom brečela. Jsem statečná holka a nehroutím se z blbostí. Z čeho se hroutím, je blbost druhých lidí. Byla to jen veliká beznaděj. A já, schoulená do klubíčka, brečela třeba půl hodiny a měla pocit, že umřu, že už to nikdy nebude dobré, že já už nemůžu zůstat, kde jsem. Těšila mě odpoledne, kdy jsem sedla k blogu a mohla si sama určit, o čem budu psát. Proto jsem ve spoustě článků zmiňovala, že potřebuju kolem sebe to hezké. Dívat se, číst si o tom, obklopovat se tím.... Po loňském Designbloku, kdy jsem byla pozvaná k několika spolupracím, jsem se skoro rozplynula blahem. Byl to tak úžasný pocit, věnovat se něčemu co mě baví a naplňuje, potkávat lidi, které zajímá to samé. To bylo období, kdy už jsem myslela, že neštěstím prasknu. Tak bolavý a sužující pocit to byl. A rozhodla jsem se. Naprostá symfonie.

zdroj

Správný okamžik však nastal až letos v květnu.

Milá Iri ♥, děkuji Ti z celého srdce za ten nápad, za tu velikou podporu a za pořádný kopanec #zkusto. Děkuji za všechno a nejvíc! Objevil se inzerát v mé milované IKEA. Ve firmě, kde si přeju pracovat asi milión let. Ve firmě, kam jsem poslala životopis snad pětkrát na pět různých pozic... Teď už mi scházela odvaha i kuráž. Iri řekla "Pošli to!" a já to poslala. Chtěli angličtinu, která je u mě tragická. Pamatujete, když jsem tady na blogu láteřila, jak mi to nejde? V té době jsem napsala článek o mé neschopnosti se angličtinu naučit a taky o tom, jak se měním a snažím se naučit cílevědomosti? A ozvala se Markét ♥ (chci ať bloguje!!!). Napsala mi zprávu na facebook "Dáme skype? Anglicky?". Nikdy jsme se neviděly. Nikdy si nepsaly. Pár komentářů na blogu nebo instagramu. Taková nabídka?? Přesto pro mě chtěla tolik udělat? V nouzi poznáš přítele se zhmotnilo. Daly jsme skype. Česky!!! Tolik mi pomohla. Bylo to nejbáječnější povídaní na světě. Markét žije v Dánsku a má ten nejvíc nejroztomilejší přízvuk (myslím, že ani netuší, že ho má) na celé zeměkouli. Mám ji tolik ráda a těším se, až se potkáme a budu ji moct obejmout a poděkovat!!! 

zdroj

Děkuji taky lásce mého života ♥ (tak mu říkám) a mé nejmilovanější Karin ♥ a jejímu Martinovi ♥ (říká o mně, že jsem mimozemšťan a to je nejvíc!!!)! Všichni jste moje lásky! I swear!!! 

zdroj


Tak tehdy už to všechno začalo. Poslala jsem IKEA životopis s průvodním dopisem. Bylo krásné datum 1.6. a oni mi zavolali. 10.6. Přes to, že jsem svou angličtinu "přiznala". Prý to zkusíme. První kolo, velmi kreativní úkol. A já prošla. Druhé kolo. Interview v angličtině. Sehnala jsem si soukromé lekce. Učila se každou volnou chvilku... Pohovor proběhl, částečně v angličtině, protože já hrozně chtěla udělat dojem. Pak jsem dostala malou šanci v češtině a rozpovídala se. Prošla jsem. Třetí kolo. Kolo, kdy jsme poznala všechny své "soupeře", které jsem od začátku vnímala spíš jako lidi, se kterýma mám něco společné. Když jsem u hromadného představování se zjistila, že všichni jsou designéři, grafici případně architekti, chtělo se mi omdlít. Moc jsme si považovala třetího kola v takovém obsazení. Pořád jsem si opakovala, že skončit v této chvíli...pořád je to úspěch. A dárek byl...našla jsem si kamarádku! Tuhle. A konec? Nevyhrála jsem. Dostala jsem však nabídku na pozici, o kterou jsem stála snad ještě víc. A tak, se slzama velkýma jako hrachy, 1.10. nastupuju do IKEA jako visual merchandiser! Přeji všem, aby se u výběrového řízení cítili tak báječně a jediněčně. Byl to večírek. Bylo to úžasné. Já si u výběrového řízení uvědomovala, jak moc by mi chyběli lidi, kteří jsou přítomni, taky jak moc by se mi stýskalo po prostředí, kde právě jsem. Bylo by mi smutno, kdybych je už nikdy neměla vidět, kdybych už nikdy nemohla tam, kam nemůže zákazník. Tak prímovní to bylo!!Dreams come true!
PS: Děkuju všem, kteří dočetli až do konce!! Všechna čest!

PS1: Ani jsem si neuvědomila, že dnes je 10.8. Přesně dva měsíce od pozvánky do prního kola!

114 komentářů

 1. Obrovská gratulace������ Moc ti to přeji, že se ti plní přání...
  PS: vždy čtu až do konce!!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hanko, díky, díky, že čteš, moc si toho vážím!! <3

   Vymazat
 2. Teda a tos nam vydrzela tak dlouho nerict??? Ja bych asi praskla. To je uplne pohadkovy pribeh. Moc moc ti to oreju a ze srdce gratuluju. Uplne tu slzim dojetim.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vydržela, protože toho bylo tolik, co se mi honilo hlavou. Taky jsem nechtěla, aby se zaměstnavatel dozvěděl takovou "změnu" z blogu :D :D :D a další okolnosti prostě.

   Děkuju strašně moc!! <3 :-*

   Vymazat
 3. Moc gratuluji.
  A čtu vždy až do konce, hltám každé písmenko :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je pro mě ta největší odměna. Děkuju, Marti!! <3

   Vymazat
 4. ....můžu napsat jen, že Ikea vybrala správně. Olívko, moc Ti to přeji, jseš schopná žena. Já bych si už na to ani nevzpomněla, ale kdysy mi nabízeli podobnou pozici v Orsay. Líbilo se jim, jak aranžuji. Jdi do toho, jseš volná, určitě to bude časově náročné, ale krásné.....pa Vokopka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vokopko, však ty víš! Pusu a děkuju za přízeň, jsem ráda, že tu jsi! <3 :-*

   Vymazat
 5. Oli, gratuluju k vysnenemu uspechu. A co ty vis, kde budes v Ikea za pet let, kdyz jsi takovy dříč....:-) :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :))) To zní krásně! Jen se musím pilně učit ten "hromský" cizí jazyk, který je mi tolik cizí furt! :D :D Děkuju <3

   Vymazat
 6. Obrovská gratulace! Sny se plní, když se s vášní maká a nesedí se v koutě:-D, taky o tom trochu něco vím. Tak ať se daří a ať tam nikdy nemusíš brečet:).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už v tom koutě nemohla vydržet. Bylo to doslova za trest v koutě, tak jsem se rozhodla, že to prostě bude jinak!!! Díky, díky! <3

   Vymazat
 7. Blahozelam z celeho srdca...
  Ja chodim "upratovat" jeden celkom luxusny obchod v obchodnom centre. Je to drina, vystavujuce, ale nesmierne kreativne. Drzim prsty a tesim sa na prispevky- je mi jasne, cim budu inspirovane

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Janiíí, děkuju! <3 Těším se na dřinu, těším se, že už nebudu sedět u stolu, těším se na všechno nové a budu pracovat do roztrhání. :)) Velkou pusu posílám! :-*

   Vymazat
 8. To je nádhera. Skvělé, moc a moc gratuluji. Mám radost, když se povedou sny. A v práci prostě trávíme velkou část našeho života a proto bychom měli dělat něco, co nás baví a naplňuje. Je báječné, že se ti to podařilo. Moc se těším na všechny další postřehy, dojmy.....
  P.S. ty můžeš psát články jakkoliv dlouhé, vždy si je přečtu až do konce. Alena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alenko, děkuju!! Píšu moc ráda, stejně jako zařizuju bydlení. Děkuju, že čteš!! :-* Největší odměna!! <3

   Vymazat
 9. Gratuluji k vysněné pozici.
  Renata

  OdpovědětVymazat
 10. Milá Oli, to je tedy opravdu nádhera...sama bych se do IKEA nejraději nastěhovala:-), ale důležité je, že budete v práci šťastná a spokojená.Gratuluji!
  Denisa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc se těším a trochu taky bojím, abych nezklamala! Ale tak to je asi správně, hlavně pokora! :) Děkuju moc!! <3

   Vymazat
 11. Moc gratuluji a do Ikey budu jezdit ještě radši :-)
  Svatava

  OdpovědětVymazat
 12. Jani, myslím si, že Ikea ešte ani nevie koho úžasného medzi seba prijala do zamestnania. Podľa mňa budeš obohacujúci prvok v ich kolose. Prajem Ti, aby práca bola Tvojou radosťou. Andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...už bulím... Děkuju, objímám a posílám pusu! ♥

   Vymazat
 13. Si úžasná ! a v mojej úžasnej IKEA !,
  (veď Oliv, ja mám doma všetko z IKEA, všetko ! a sama, bez rady odborníka !, hlavne na kuchyňu som hrdá , som jediná, ktorá nie je vo ,,fachu,, a vybrala som si nerezovú !!! )
  Och, Oliv, to je sen a už aj cieľ !!!
  Si dieťa šťasteny, áno a takto je cítiť aj tvoj štýl....blahoželám a objímam !!!!!
  Aj ja mám 15 rokov za sebou, aj mne končí obdobie....a tiež brzy prezradím, čo nového sa u nás rodí....preto aj tie zmeny nášho domova...:-)
  Teším sa s tebou, veľmi :-)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám taky všetko z IKEA a jsem ráda, že je nás víc!! :-* Těším se na tvé tajemství a přeju všechno dobré! Děkuju za všechno! Moc!

   Pusuůůů ♥

   Vymazat
 14. Je to jen má vášeň ? Ale to je přece nejvíc! Pro mě rozhodně víc, než kus papíru, titul, nebo kdovíkolik praxe bez vášně ! Ať je to ono, přeju :-). Dělat v životě, co nás baví ovlivní všechno kolem. Život je krásnej :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu pravdoucí! Ono to moje nadšení nakonec znamenalo nejvíc! Děkuji <3

   Vymazat
 15. Olívko, ze srdce Ti to přeji... Jsi nejskvělejší!!!! Je to super výborné!!! Ty jsi nejlepší ♥ pusu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moni, ty jsi!! ♥ Tak třikrát huráá na splněná přání! ;) ♥

   Vymazat
 16. Oli,
  moc gratuluji - zasloužila sis to!

  OdpovědětVymazat
 17. Vřelé gratulace! To je moc hezké, že to vyšlo. Doufám, že budeš spokojená! To bych ti moc přála. :)

  OdpovědětVymazat
 18. Berusko, velke objeti a gratulace za odvahu !!! Jsi, bylas a budes uzasna !!! Mit vysnenou praci a vstavat kazde rano s usmevem je k nezaplaceni.
  Jeste bych pak pekne prosila o clanek, co Tva prace vlastne obnasi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Peti, děkuju!! Moc děkuju! Článek bude, slibuju! :) <3

   Vymazat
 19. Blahopřeju !! Šá

  OdpovědětVymazat
 20. Milá Olivko, to je ale nádhera.. Mačkám slzu. A taky, někde vevnitř v břiše, mě zas polechtal můj sen.. Budu ho asi muset pustit ven, když to tady čtu a dát mu šanci.. Ať se moc daří a hodně štěstí. Milena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už taky mačkám slzu. Jsem úplně hrozně moc dojatá z těch krásných reakcí, které tady čtu!!

   PS: Pusť ho ven, pusť!! :)) <3

   Vymazat
 21. Olí, to je paráda!!! Velká gratulace! Takže teď budeme mít aspoň úplně nejžhavější informace o všech nových kolekcích, protože třeba o Sinnerlig u nás nebyla ani zmínka ... ale naštěstí už je v prodeji :)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Těším se na to, že budu o všem vědět a nic mi neunikne a dost se bojím o výplatu! :D :D Děkuju, Jani, moc!! <3

   Vymazat
 22. No mila Oliv, smekam a blahopreji! Moc! To je presne dukaz toho, ze kdyz clovek neco moc chce- dokaze to :-)
  Raduju se s Tebou
  Terka
  ourlifeontheseaside.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, Terko, děkuju moc! Já se asi v životě o nic tak moc nesnažila, vlastně jo, o Tomáše. :D :D Pusu <3

   Vymazat
 23. Januli, moc moc gratulujem, to je úžasné... tiež mám sen a nie je toho, kto by ma nakopol ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych tě nikdy nekopla :D :D, ale možná by to trochu chtělo, páč to stojí za to!! Fakt! Děkuju za všechno! :-* <3

   Vymazat
 24. Olívečko, no to je uplně nejvíc největší událost! GRATULUJUUU! Wow :-) <3

  OdpovědětVymazat
 25. Normálně si brečím do oběda...
  nemůžu se dočkat až tě zítra obejmu!
  jsi nejlepší, možná ne v angličtině, ale jsi odvážná a máš nadšení a to je mnohem, MNOHEM cennější!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Se budu opakovat, poněvadž jsem ti to psala už včera, ale "Miluju tě"!! ♥ :-* Ty jsi víla! Děkuju, že jsi přišla na bloggers talk a že jsme díky tomu kamarádky! ♥

   PS: Moc se těším na objetí, ale to bude jen v případě, že až do Prahy bude fungovat klimatizace a já přijedu v suchém stavu! :D :-* ♥

   Vymazat
 26. Strašně moc gratuluji! Aby člověk dělal, co ho těší, je to nejvíc nejdůležitější ze všeho!
  Layla

  OdpovědětVymazat
 27. Moc gratuluju! Jsi strasne sikovná!!

  OdpovědětVymazat
 28. Smekám! Dočetla jsem jedním dechem a opravdu smekám! Za tu vůli, za tu odvahu (jak já té angličtině rozumím!), za vytrvalost. Strašně ráda čtu o tom, že sny se plní a stávají se skutečností, a uvědomuji si, kolik toho člověk může dokázat, když CHCE! Nerodíme se dokonalí, spíš naopak a tolik se toho musíme učit a překonávat sama sebe a to je ŽIVOT! Takže gratuluji k žití:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsme si od prvního kola říkala, že si sebe cením nejvíc za to, že jsem se do toho tak pustila a že to nechci vzdát, jak já mám ve zvyku!! :))

   Moc děkuji! <3

   Vymazat
 29. Gratuluju, přeju, závidim ;-)
  Monika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moni děkuji a přeji i tobě vysněnou práci! :))

   Vymazat
 30. Já se picnu, to je sen, ty jsi sen - úplně jak do filmu:-)! Moc gratuluju a přeju další snové díly...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úplně nejvíc, z trapného amerického! :D :D Děkujůůůů <3

   Vymazat
 31. Milá Olívko, moc moc gratuluji. K nové práci, k nadšení, k vytrvalosti atd. Miluji tvůj blog a jsem pravděpodobně jeden z prvních čtenářů (ne-li vůbec první), kteří čtou každý článek, protože půlnoc je můj čas. Měla jsem taky sen, ale neměla jsem okolo sebe lidi, kteří by mě nakopli, podpořili. Spíš jsem slyšela, "panebože, neblbni". A já neblbla a teď, v důchodu, si nadávám za neodvahu. Takže jsi můj příklad a já se snad ještě do něčeho pustím, myslím - do nějakého pořádného "koně". Přeji Ti okolo sebe spoustu inspirativních, podporujících a milujících Tě lidí. Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, to je hezké! Děkuji moc za věrnost a za přízeň! Budu se snažit, aby půlnoc nezklamala. Držím pěsti ve tvém odhodlání! :))

   Vymazat
 32. Jani, obrovská gratulace! Ať se Ti v nové práci moc daří a jsi tam šťastná!!!
  P.S. IKEA Ostrava? :-)

  OdpovědětVymazat
 33. To je pecka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moc moc gratuluju, a těším se na příspěvky inspirované novou prací!

  OdpovědětVymazat
 34. Olivko, velká gratulace! A gratuluji i IKEA za svělý výběr, mají nos.

  OdpovědětVymazat
 35. Obrovská a upřímná gratulace.
  Když jsem četl první, druhý odstavec, zatajil se mi dech..jako bys mi mluvila/psala z duše..zřejmě jsme v lecčems podobné povahy..
  A je úžasné, že se najdou lidi, kteří pomůžou =). A Markétin instagram je jeden z mých nejoblíbenějších =)
  Tak Oliv, hodně štěstí v nové a navíc vysněné práci!

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Budu ti držet pěsti, ať už brzy není první a druhý odstavec aktuální! :))

   Děkuju moc!

   Vymazat
 36. Olív, přidávám se ke gratulacím. Je to báječná novinka! Je úžasné jít za svým snem :) ... vlastně teď dělám to samé. Nejsem tak otevřený extrovertní typ, takže o tom nepíšu, ale po 10letech v práci, kdy vyhoření přišlo asi před dvěma lety, jsem se teď konečně odhodlala a od září budu ilustrátor na volné noze. Proto tisíckrát chápu Tvé nadšení, že budeš dělat práci, která Tě baví! :) ivon

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivone, a já měla za to, že na volné noze jsi! Tak to budu moc držet pěsti a přeji hodně hodně štěstí! Máš velký talent!

   Děkuju! :)

   Vymazat
  2. Také moc děkuji :) poslední rok pro mne byla taková příprava, tak snad to teď vyjde. Je to můj velký, vlastně už dětský, sen!

   Ať se daří v nové práci, i :)

   Vymazat
 37. Mila moja! Ani nevies aka som rada! Prajem Ti to z celeho srdca! a neprestavaj blogovat.... :-) Adika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Miluju Tvoje "neprestavaj blogovat". Nepřestanu!! Slibuju! Děkuju! ♥

   Vymazat
 38. Jani, gratuluji. Ať jsi šťastná a spokojená :-) Šárka

  OdpovědětVymazat
 39. Čekala jsem, kdy o tom napíšeš. Tak gratuluji ještě jednou a přeji hodně úspěchů a spokojenosti. Napsala jsi to krásně a opět jsem našla společný bod. :-) Ne nadarmo jsi Olív a já Olive. :-)
  Jani, nebudeš mi věřit, ale dnes jsem se vrátila ze Švédska (to uvěřitelné je), ale tak jsem si přála, jestli by už nebyl nový IKEA katalog, že bych ti ho pak poslala domů jako překvapení. No, až 14. 8. Tak jsem si vzala na cestu ten loňský a aspoň si ho prohlédla, protože jsem tu českou verzi ještě nestihla od loňska prolistovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Napiš jim :), třeba ti ho pošlou!! A děkuju mockrát, Olive! :))

   Vymazat
 40. Páni, úplně mě mrazí... Před pár dny jsem na blogu psala o tom, jak jsem nešťastná v práci... Jak hledám a zkouším. Jedna z pozic, o kterou jsem moc stála, byla přesně ta, kterou popisuješ. Jen tady u nás v Ově... I s tou angličtinou bojuju úplně stejně... Mně se bohužel neozvali. Tak třeba příště. Mám velkou radost, že Tobě to vyšlo! Je to pro mě velká vzpruha a povzbuzení, že to někomu vyšlo... P.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, díky, Petro. Jsem odhodlaná angličtinu pokořit, protože to už vážně není možné kolikrát já s ní začala a pak taky skončila! :)) Hodně štěstí a držím pěsti!! :)

   Vymazat
 41. celé to na mňa pôsobí umelo...nedá sa uveriť takým úporne zoštylizovaným vetám...buď prirodzenejšia, neupratuj všetko tak do detailu...rozumiem tvojej radosti, je to fakt skvelé, a dočítala som celý tvoj sloh, ale skôr som sa ironicky usmievala, ako kebyže mám od dojatia slziť...každopádne blahoželám..a uvolněte se prosím...:)


  OdpovědětVymazat
 42. To je krásný, když má někdo takovou radost! Moc gratuluju, i když vůbec netuším, co je visual merchandiser. A prosím vás, vyřiďte v tom velkým baráku někomu důležitýmu, ať se vrátěj ty úžasný papírový tašky, klidně za 50 Kč, ale ty modrý hnusy jsou prostě ... hnusy! :) Hodně štěstí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věříte mi, že jsem si na Vás vzpomněla, protože jsem to u Vás na blogu četla, jak Vám (mně taky a moc!) chybí ty papírové tašky? Slibuju, vyřídím! A děkuju. :))

   Vymazat
 43. Já se na tebe zejtra tak těším, až ten Tvůj úspěch konečně pořádně oslavíme naživo:)

  OdpovědětVymazat
 44. Jani gratuluju!!!!! moc :-) a závidím, taky moc ;-) tu angličtinu, já se s ní v době studia nikdy nepotkala. Na tohle místo v Ikea jsem taky koukala, ale angličtina je pro mě stopka. Stejně jsem to zkusila, na jinou pozici, mnohem níž, ale zkusit se to má, když se někomu někde líbí ;-) no uvidíme, zatím jen pozitivní, ale přijde kontrola u závodního lékaře a mám strach že ta bude horší než ta angličtina :-( ale zkusila jsem to .
  Já to zkouším na Černý Most, kam jdeš ty? ( nabízím tykání, vzhledem k mému věku si tu nabídku múžu dovolit ;-) )
  Užij si to štěstí, zasloužíš si to. Lucka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za tykání, jsem ráda!! :) Já do Ostravy. Prohlídku u lékaře už mám za sebou a musím říct, že když jsem viděla dotazník, docela jsem se bála, ale dobrý nakonec. Tak neboj, ju? Bude to v poho, určitě!! :)

   Hodně štěstí a děkuji! :)

   Vymazat
 45. Tak dneska si mě dostala :-) Ať žije IKEAAAA, ať žije Olívka.....a strašně mooooc ti to přeju......a díky za ten článek....nejspíš mě to nakoplo.....v současné době zažívám v práci podobné pocity.....takže fakt díííky :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A promiň za tykání....ale myslím, že nejen věkově bychom si sedly :o)

   Vymazat
  2. Jasně, že tykat, to je úplně v poho! :)) A děkujůů. Moc budu držet pěsti, ať si brzy najdeš tu svou vysněnou práci! :)

   Vymazat
 46. Super, gratulace největší!!!!!! Ty jedeš, paní. Moc ti to přeju!

  OdpovědětVymazat
 47. Jani, skvelé, veľmi Ti fandím a držím palce. Ty si na niečo takéto ako stvorená! Tak veľa šťastia!!!

  OdpovědětVymazat
 48. Úžasné!!!!!!!!!!!!!! Blahopřeji!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ♥♥♥
  Martina

  OdpovědětVymazat
 49. No to teda budou v budoucnu prispevky :-) Uz se tesim a moc moc blahopreji
  R

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sama jsem moc zvědavá, jak moc to ovlivní blog, jak jiné to bude. :)) Děkuju! ♥

   Vymazat
 50. Brečím nad nedojedeným smažákem. Jsem přesvědčená, že ty správné věci přícházejí v ten akorát ten pravý čas! Není nad duhu v tašce při letištní kontrole ... P.S.:Až dobrečím, půjdu rozmrazit mrazák. G.R.A.T.U.L.U.J.U!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, ano, na duhu v tašce nikdy nezapomenu, to jsem taky brečela, hrozně, smíchy!!!! :) Děkuju! ♥

   Vymazat
 51. Jupíí, moc ti to přeju !!! martina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marti, díky, jupíí, já si to taky přeju! :) ♥

   Vymazat
 52. Olivko, tak to je boží a já ti hrozně moc gratuluju!!! Držím palce, ať si ten sen pořádně vychutnáš a ať tě ta práce baví natolik, že občas i zapomeneš, že vlastně pracuješ :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by bylo krásné! Těším se moc! Děkuju, Ani! ♥

   Vymazat
 53. Jani, taky Vám moc gratuluju! Vše ostatní už je zde napsáno ;-)...
  V.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Člověk tu chvíli není a takové věci se tu dějí! Gratuluju moc, nejlepší práce na světe je ta, kterou člověk miluje a dělá s úsměvem. Tak hodně štěstí!

   Vymazat
  2. Děkuju, Baru, budu ji s úsměvem milovat! :))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT