PechaKucha Night Ostrava

neděle 27. září 2015
Moje první!! :) Na tom nejlepším místě s tou nejbáječnější atmosférou. Trojhalí. Vydržela bych na ty stavby koukat hodinu, uvnitř pak ještě déle.

V té nej společnosti, jakou jsem si jen mohla přát. Děkuju, Markét :-*

Nejvíc jsem se těšila na...
zdroj
a oprávněně! :) Chtěla jsem poprosit o "selfíčko", ale Markét se styděla a říkala, že by se s náma stejně nevyfotil. Tak ne, no...


Potkala jsem spoustu známých i nových lidí. Moc ráda po opravdu dlouhé době zase viděla Daniela. Seznámila se s Karolínou Skórkovou, která stojí za akcí, co se chystá, takže máte šanci, a tou je Meat Design Ostrava. Do konce září jsou vstupenky za stovku. :)

Tištěné vstupenky jsou k dostání v:


Ostrava jedeéé. Mám radost!

zdroj

Do postele jsem padla až dnes, tak uvažuju, že se do ní ještě na chvíli vrátím! .) Celá PechaKucha byla vyčerpávajícím způsobem báječná. Endorfiny mi stříkaly z uší, srdce plesalo radostí, že tam můžu být. Taková ta akce, po které se Vám ještě hodiny nedaří usnout, jak moc jste plní dojmů a zážitků. Díky za to!

13 komentářů

 1. Jo jo, Trojhalí jsem navštívila v červnu v rámci festivalu OstravaPhoto a fakt je to úžasnej prostor.

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tyjo, fakt? Fakt se Ti tahle PKNO líbila? Možná tím místem a faktem, žes byla na své první. Musím se teda přiznat, že už tak posledních 5 PKNO vždycky odcházím rozhořčená, že je to naposled. Sice pokaždé zase přijdu, ale rozhořčení se prohlubuje. A teda jako jsem si vědoma toho, že se snaží udržet Ostravskou Pechu zadarmo, že udržet "lineup" zajímavý, plný osobností atd. není žádná prča, tak přesto všecko mám furt silnější pocit prvoplánovitosti. Zvuk jak by hoši zvukaři neměli ani udělanou zvukovou zkoušku předem, opakující se prezentující(Skorka se svým ufňukaným výlevem o kritice na jeho produkci?! WTF!!!) a vrcholem prezentace ze záznamu :( teda na to, že výroční 20, tak zklamání. A myslím, že za vše mluví účast na afterparty, protože (kosy nedbaje, ta byla i jindy) hned pro programu se všeci vytrácejí pryč, jakoby to chtěli mít už honem rychle za sebou(vč.prezentujících).

   Vymazat
  2. Hani, já už na afterparty nebyla a svou spokojenost přisuzuju hlavně prostředí a mé společnosti. Opravdu to byl pro mě hezký den a jsem vděčná za všechno(y), co se v OV děje a kdo se o to snaží. :)

   PS: Rozumím tvému rozhořčení týkající se zvuku :D :D :D, tomu jsme se hrozně nasmály... :))

   Vymazat
  3. ..no, právě mi už tyhle věci vtipné nepřijdou, kor teda, když pak chudák prezentující má něco připraveno a takhle se mu naruší plány :) ale jasně, asi o nic nejde, jen jsem rozmazlenec asi...třeba ve Znojmě kamarádka organizuje Peču a každá má dané téma. což by ta naše ostravská mohla taky, myslím zajímavá příležitost, ta kontextualita tématu...jináč jo, Trojhalí je super a líbí se mi prilehlá louka(na kopečku), kde se dá krásně piknikovat! Ještě pamatuji starou Karolínu, podmočenou louku před halama, bezdomovce je hlídající a megahejno havranů na podzim, jak se tam promenovali....

   Vymazat
  4. Ty jooo, jsi znalec! :)) Souhlasím se vším, co jsi vytkla, ale můj večer byl přes to všechno fajn! :))

   Vymazat
 3. Aj Inka, aj ja tam máme srdce :-) , aj keď ja som tam nebola....

  OdpovědětVymazat
 4. Ten zvuk byl příšerný, souhlasím. Polovině přednášek jsem téměř nerozuměla. Taky to byla moje první PKNO a jsem nadšená i zklamaná zároveň, takový rozporuplný pocit :) PS: A myslím, že jsem seděla hned za Váma. Byla jste mi povědomá a já furt nevěděla proč:)

  OdpovědětVymazat
 5. No vida, a já věděla jen o Honzovi Kalábovi.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT