Člověk míní...

pátek 16. října 2015
S úsměvem vzpomínám na historku z mé dřívější práce. Měla jsem kontrolu požární ochrany a při nezávazném hovoru paní hasička prohlásila, že shání boty k uniformě. "Vy chodíte v uniformě???" (myslela jsem, že je to jen nějaká úřednice) a ona, že jo a já na to, že to by pro měl byl důvod dát z práce výpověď a že já bych v žádném "munduru" nikdy nechodila!

Střih, pár měsíců po si povídáme s holkama v IKEA (jedině IKEA jsem udělila vyjímku), na sobě stejnokroj, bílá trika, modré džíny a já si jen tak posteskla, že mi táááák chybí civil, aspoň dva dny v týdnu. .) Holky se shodly, že aspoň nemusí řešit, co na sebe. A to já zase ne. To já zas vymýšlím ráda. Móda mě baví a teď si ji užívám snad ještě víc. Člověk tím vyjádří, jaký je a co se mu líbí, co má rád a co ho baví. Když potkávám v práci své kolegy přemýšlím, jak asi chodí mimo ni. Mám já ale "starosti", co? :)


1 | 2 | 3 | 4

Jinak tedy samozřejmě chápu nutnost pracovních oblečků, ať už z praktického hlediska, protože jsou činnosti, které si v košili a saku představit vskutku neumím. A kupodivu jsem zrovna předevčírem dost ocenila pracovní boty s ocelovou špičkou, to když jsem si na nohu postavila pořádně těžký stolek a ani si toho nevšimla. .)

 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Více inspirace v mé složce Fashion, na Pinterestu.

4 komentáře

 1. Jani, tak hlásím, že já mám dneska také stejnokroj (jako v IKEA), jenže já ráno u skříně byla bez nápadu a to módu miluji . Ale, když nevím co na sebe beru džíny a bílé triko (jen boty mám bez ocelové špičky .......), nahodím pár "cingrdlat" a vyrážím ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě ty boty to můžou dost ovlivnit :D :D a souhlasím s tím, že džíny a bílé triko jsou sázka na jistotu a v civilu tuto kombinaci miluju. :)

   Vymazat
 2. A já mám taky stejnokrok - domácí tepláku a mikinu na zip :D V tomhle jsem jako paní hasička, mám radost, že konečně nemusím každý den vymýšlet co na sebe. První úleva přišla na mateřské.)) Jako mě baví se vyšperkovat, tak jednou, dvakrát do měsíce, jinak ale silně preferuju pohodlí (těch tepláků:) Ty na to máš ale talent a já stejně odhaduju, že si s módou budeš jednou pohrávat i profesionálně. Za osobní stylistku bych Tě brala hned!

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa