Oranžerie

středa 14. října 2015
Kdyby byl slunečný den, což už skoro nevím, jak vypadá, přála bych si ho strávit v jedné z těchto oranžérií. Výhled jeden lepší než druhý a já bych si tam hezky lebedila a možná taky usnula. Jsem servaná jak borůvka. To vstávání ráno do tmy, za okny nevlídno, na budíku údaj začínající čtyřkou....tomu já říkám vstávat "jako na zájezd". Připomíná mi to vstávání, když jsem jako malá jela s našima na dovolenou a vyráželi jsme už v noci. Věřím, že vše se spraví, až mi vrátí hodinu (čti dají zpátky čas podle přírody!).

Toto jsou ale stejně bezvadné domečky. Souhlas?10 komentářů

 1. Jani, to vstavani je hruuuza! Nedivim se ze jsi tak KO je to obrovska zmena pro organizmus po vsech strankach! Chapu ze se asi nejlepe pracuje v dobe kdy je jeste zavreno, ale je to sileneee... kdyz jsem jezdila do toho Brna na jare nekolikrat v tydnu jsem vstavala ve tri po trech mesicich jsem se plazila unavou... ta hodka urcite pomuze a casem si zvyknes moje zlata opatruj se laduj do sebe vitaminy mineraly a snaz se odpocivat kdyz je to mozne... Objimam, Pusu pa I.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vitamínuju poctivě a pevně doufám, že si brzy zvyknu. :) Děkuju za všechno, In, pusu :-*

   Vymazat
 2. Souhlas.. Připomnělo mi to film "Dům u jezera" :) Těžko říct jak bych se dokázal v něm uvolnit, ale ta vzdušnost je krásná :)


  Lukáš
  http://ajlaffesn.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Achjo. Ono se zas bude manipulovat s časem..trola, co to vymyslel, bych vyfackoval, vážně. Proč prostě nemůžeme žít zimní (rozuměj originální) čas? Budu opět týden mimóza =/
  A oranžerie krásné..pro mě jsou povinnou zastávkou na všech zámcích, kde je mají =)
  Tak ať nás to vstávání neničí!!
  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míšo, souhlasím, facek jako máku by zasloužil.

   Krásné dny! :)

   Vymazat
 4. Tak kvůli vstávání ve čtyři ráno jsem mojí práci vzdala. Šoupli mi klidně ranní směnu po odpolední tzn. do postele jsem se dostala tak ve 23.30 a ráno zase ve čtyři...brrr..Tak doufám Olívko, že vstáváš alespoň ve 4.55 a že si zvykneš. Ze začátku jsem ve veškerém "volnu" spala. Práce to byla hodně fyzicky i psychicky náročná. Tak se kočko drž, snad si zvykneš, držím palce...pa Vokopka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já končím brzy a každý den pracuju od do naprosto stejně, takže to je v pohodě. Já si na to vstávání jen potřebuji zvyknout a jak je to všechno nové, tak jsem taková ve střehu furt celý den (aniž bych si to uvědomovala) a pak z toho dost unavená, ale to určitě brzy přejde. Papa, milá Vokopko!

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa