Proč já to vlastně dělám?

pátek 30. října 2015
Nová práce je také spousta nových lidí. Hodně představování se a mluvení o sobě. Hodně otázek. Hodně otázek týkajících se blogu. Co byl ten impuls? Jak se dá blogovat každý den? Proč ho vlastně píšu a proč je o tom, o čem je? A já když se nad tím vším zamyslím a pak spustím, tak nejsem k zastavení. Jako vždy, když mluvím o něčem, co mě neskutečně těší. Posledně jsem se rozpovídala tak, že to myslím nakonec nemělo hlavu patu. To se mi stává taky dost často. Napadne mě v jeden okamžik tolik myšlenek, že je prostě "neposbírám" všechny. Od té doby nad tím přemýšlím a chci si to sesumarizovat. A vy mě už znáte. Musím to napsat.

Blog měl být sbírka inspirace, pro mě, a když by to bavilo i ostatní, nastane moment absolutního štěstí. Chtěla jsem si taky zaznamenávat momenty, co jsem si kdy přála a proč. Kdy mi zase hlava lítá v oblacích a z jakého důvodu. Stejně jako jsem celý život nerozhodná a neuměla jsem si vybrat, jestli bude blog o módě nebo bydlení, nebo o filmu, nebo o knihách....tak je o všem. Proto je to pekárna, jakože se peče z různých surovin. Co bylo jasné, že blog bude módní. Bude držet krok s dobou, i s tou starou dobou (popelnice!!!).

A pak se stalo, že mě asi víc než sbírání inspirace, začalo bavit, že to baví Vás. A to je ten důvod, proč píšu každý den. Že sem chodíte rádi a já Vás chci těšit a chci pro Vás připravovat hezké články. Protože každý Váš mail, pozdrav, setkání, to je ten moment absolutního štěstí.

Nemáme žádné výročí, ale já to tak dělám, takové shrnutí, protože mně se zdálo, že se to hodí právě dnes, a že jsem si konečně utřídila myšlenky!

Jste super! Děkuju! ♥
zdroj

16 komentářů

 1. ty taky, a dík, žes nám to řekla, protože přesně to jsem taky chtěla vědět, ale nikdy (v zápalu mluvy k nezastavení) se tě nestihla zeptat... brou, jdu na básničku!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V zápala mluvy je velmi výstižný termín, zvlášť ve spojení s mou osobou! To je jako když se urve hráz :D :D :D

   Díky, Leni! *

   Vymazat
 2. Milá Janka, to je to krásne na Tebe, že chceš zdeliť všetko všetkým. Nič si nechceš nechať pre seba, nech sa tešia aj tí druhí. Všetko čo krásne zažiješ, čo krásne uvidíš, nájdeš, inšpiruješ sa, o to všetko sa vždy s láskou podelíš. Andrea

  OdpovědětVymazat
 3. To je moc hezké :-) Piš dál a dál :-)
  R

  OdpovědětVymazat
 4. A my děkujeme tobě, že to děláš..a že to děláš od srdce a ne z povinnosti..protože od srdce to znamená nejvíc, Oliv..

  Hezký víkend,
  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 5. Olívko, mám moc ráda Tvůj blog. Chodím na něj jako k mamince, ta má taky vždy doma něco nového, inovovaného a hlavně, hrne se životem se vší vervou jako ty. ..klobouk dolů smeká Vokopka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejmilejší Vokopko, děkuju ti, že jsi má věrná čtenářka už tááááák dlouho! :-*

   Vymazat
 6. Dobrý den Olivko.....chodím ráda, často, i když vzkaz nechám občas.....jste skvělá, i ve skutečnosti :-) , trošku jsem šmírovala v Ikea. brouzdám po novinkách u hrníčků a málem o Vás zakopnu, říkám si, kde já jí už viděla....pak mi to blikne :-) , přiletím domů, koukám na blog a pak zjistím, že nová práce, a ujištuji se, že to byla ona Olivka....příště Vás pozdravím....spoustu úspěchů v nové práci a také v psaní..........Venoška

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Venoško, děkuji za milý komentář a příště mě sraz třeba ze žebříku! ;)))

   Vymazat
 7. Olivko, děkujeme!!! A nepřestávej nás prosím těšit a bavit. Martina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejmilejší Martino, slibuju, že se nepřestanu snažit! :-*

   Vymazat
 8. A to je super že sis v tom všem udělala jasno....protože mě ten tvůj blog hrozně ba a těším se na něj každý den ;-)

  OdpovědětVymazat
 9. Milá Olívko, nejvíc mě fascinuje to, že dokážete psát blog každý den, aniž by tím Vaše články ztratily na zajímavosti, to moc obdivuji a ať se Vám to daří i nadále!
  V.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa