Ta největší radost

pátek 9. října 2015
...to je ta, kterou chcete udělat od srdce. Mám takové štěstí potkávat úžasné, hodné a milé lidi a jsem za to nejvděčnější na světě. Když se pak "potkání" změní v přátelství, přesto, že se vidíte dvakrát za rok, tak je to nejvíc nejlepší. Virtuálně se potkáváme často a často k sobě "chodíme na kávu", protože tak to my blogerky máme. Fotíme naše doma, sdílíme naše chvilky u kávy, vkládáme fotky z procházek, a díky tomu si můžeme společně užít krásný den, ikdyž nás dělí stovky kilometrů. Víme tak o sobě, ikdyž jsme daleko. Ať si kdo chce co chce říká, já jsem za kyber svět moc ráda a na co nezapomínáme je i to opravdické psaní.

A já dostala psaní a taky veliké překvapení. To jsem si zase fňukla, vždyť mě znáte. Moc jsem si tyto papírové ozdoby přála, ale neumím je vyrobit. Jednou jsem to zkoušela a skoro si u toho překousla jazyk. To s tím jazykem mám odmala. Už u omalovánek nebo psaní jsem měla samým snažením vyplazený jazyk. No, prostě přes mou veškerou snahu jsem to neposkládala. Marťa má ale asi osmý smysl a ví, jak mě vystřelit do šťastného nebe. Dostala jsem jich plný plátěný košík, na kterém je nápis Boulangerie ♥, ten Vám ukážu příště. Jen tak, z ničeho nic. Mé papírové lásky už visí a budou první, co mé oko uvidí po probuzení. Mám to tak ráda. Když se probouzím, musím vidět samé hezké "věci". Dost to pomáhá náladě na celý den! Doporučuji. Vlevo mám Tomáše, vy si tam dosaďte jméno koho chcete :), vpravo je můj noční stolek a na něm to, co mi zaručeně vykouzlí úsměv a srdce mi skočí radostí.

Je to taková nádhera a já byla doma až pozdě, ale musela jsem je hned vyfotit, ikdyž už bylo šero. To je ta moje nedočkavost. Slibuju ale, že ozdůbkám věnuji ještě jedno slunečné do(od)poledne.

Přemýšlím, když je na fotce ta tužka, že to vypadá, že jsem si to milé psaní napsala sama. Ale nenapsala. Tužku na nočním stolku mám pro případ, že bych dostala nápad.
Děkuji Marti, ♥ za tu největší radost na světě, protože tou úžasné překvapení od Tebe bylo. Díky, že umíš dělat lidi šťastnými, že si umíš přát a snít, že se o to všechno umíš podělit, že umíš vytvářet krásu a těšit jí druhé. Děkuji, za to, že umíš zařídit, aby den byl krásný!

S láskou,
Olív

Holky! A děkuju Vám všem, že máme naši partu! Moc se na Vás těším! ♥

18 komentářů

 1. No to je ale krása. Ty Martiny mají opravdu šestý smysl, ta z Bella Rose to totiž taky umí, viz má nedávná radost:)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, ano, souhlasím. Zrovna Martiny, které zmiňuješ mají v tomto velký talent! :)

   Vymazat
 2. Ty jsou nádherný. Taky se každoročně o ně pokouším, ale nedokážu to tak pečlivě poskládat...

  OdpovědětVymazat
 3. Tak na toto treba veľký trpezlivosť. Takže ja sa ani nepokúšam. U Martinky som ich obdivovala už vtedy, keď si ich vyskladala na svetelnú reťaz. Vyzerajú krásne a na tej šedej vitríne:). Andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trpělivost a deset kilo šikovnosti. Nemám ani jedno! :)

   Vymazat
 4. Ty jsou krásný! Taky jsem se loni před Vánoci pokoušela...no, nedopadlo to slavně :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné ozdoby, co udělají interiér hned zajímavým..já bych si je dokázal představit i na vánočním stromečku..na kterém by byly jen a jen ony =), no nebylo by to nádherné?
  A ještě když jsou vyrobene jen speciálně pro tebe, a od srdce..ach <3, to je prostě potom nejvíc.

  Hezký víkend, Oliv,
  Michael
  Skvělá Giveaway

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by bylo, ale kdo by to proboha skládal? Na celý stromek! :D

   Díky, Míšo, i Tobě!

   Vymazat
 6. Krásné ozdoby a obdivuji každého, kdo umí takovou krásu vytvořit.

  OdpovědětVymazat
 7. Úžasné! Tak vypadá dokonalost (a že prý neexistuje!) - nemyslím jen ty ozdoby, ale to všechno dohromady...
  V.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa