Tajemný podzim

úterý 13. října 2015
Podzim je fajn, protože můžou na řadu přijít barvy. V létě je nesnesu. Mám pocit, že bílá chladí a letos to bylo víc než na místě. Podzim otevírá přivětivou náruč bordeaux, hořčicové žluté, dýňové oranžové. Do vázy patří hortenzie, růže, listí a větve s bobulema.

 


zdroj Glen Proebstel

 
Já když sama sebe "testuju" na barvy, což znamená, které snesu a co už je moc, začnu u svíček. Shoří, zmizí, to kdyby to nebylo ono. Potřebu barev jsem si u sebe uvědomila, když mě uchvátila, zcela překvapivě, tato IKEA kolekce, SITTNING. Mám ráda ponurou tmavou chuť podzimu. Přesně takovou atmosféru, jaká vyzařuje z fotek. Po jejich shlédnutí se mi chtělo uspořádat velkou hostinu. :)

zdroj IKEA

4 komentáře

 1. Váš blog čtu téměř denně, a mám ráda všechny Vaše pravidelné rubriky i páteční koutek poezie, i nedělní koláže...moc povedený nápad...no moje nejoblíbenější je U kávy s....zatím každý host který byl s Vámi na kafi byl trefou do černého, všechny články se mi moc líbily...a proto zde nemůžu nezmínit, že už nějaký čas nebylo žádné kafe..a moooožnááá...no určitě bude zas nějaké moc povedené to je u Vás jisté:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, děkuji, že se Vám líbí blog i U kávy s..., slibuju, že rozhovor zase brzy bude, ale nebylo v plánu jich mít několik do měsíce. Právě proto, že bych si přála, aby rozhovory byly zajímavé a Vás, čtenáře, bavily. :))

   Mějte se moc hezky.

   Vymazat
 2. Tá prvá koláž sa mi páči, ten vtáčik, farebné sklo, a kľudne aj fialová stena.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa