Nové přírůstky

pátek 6. listopadu 2015
Seznamte se, prosím. Nový notes od House Doctor a pero TineK do mé sbírky papírenských lahůdek. Jsem hamoun obecný a myslím, že nikdy nebudu mít dost. Obě věci jsme dostaly s holkama od Marti na našem srazu, takže už jste je u holek na blogu mohli vidět. Díky, Marti! Zapisuju si do něj anglická slovíčka a taky fráze, to aby mi šlo učení lépe. Já mám tu angličtinu vlastně dost ráda. Když už si k učení sednu, tak mě to chytne a chci mluvit a přeji si to umět, ale ty výsledky jsou stále nevalné. Snad notes pomůže.

V detailu můžete vidět ubrus v akci, jako pseudopřehoz na naší pohovce. Kdo sleduje instagram a facebook, tak už ví. Je skvělý. Kupovala jsem ho jen proto, že ho nutně musím mít, ale tak trochu nevěděla co s ním, protože velkým jídelním stolem nedisponujeme. Líbil se mi materiál, barva a ještě jsem ho vyhrabala ve zlevněném koutku..... bylo rozhodnuto. Jsem ráda, že tento můj bezhlavý nákup nakonec našel uplatnění.


Z černobílého provázku je náramek a z dalšího kusu taky záložka. 

6 komentářů

 1. Odpovědi
  1. To mi lichotí. Takto podnětné komentáře se objevují na blozích s velkou sledovaností, takže díky! :D

   Vymazat
 2. Tkanina super ! My sme mali takto tkané ručníky, je to klasika !
  Mrkni v IKEA na biele lampy, s mosadznými ,,hlavičkami, dajú sa prištipcovať nad stôl, postel....no a prizri sa káblu, je takto tkaný, bieločierny s vypínačom na kábli :-)

  Pekný deň !

  OdpovědětVymazat
 3. Jani Ty si taký výmyselník. Obrus je naozaj zaujímavý textúrou a takto prehodený cez pohovku vyzerá ako pléd a nie obrus. Andrea

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT