OSB deska

čtvrtek 12. listopadu 2015
Baví mě svou strukturou na omak i na pohled, ale upřímně jsem nad tímto materiálem doposud uvažovala jen jako nad stavebním. Případně si ho uměla představit jako hezkou desku třeba kávového stolku. Obraz mě však nenapadl nikdy. O nápis bych se pokusila buď štětcem rovnou nebo se poohlédla po originální šabloně.

Kdo má tento materiál také rád, tak velkou inspirací mu bude královna OSB, Alenka.
12 komentářů

 1. Ďakujem za kráľovskú prezentáciu osb dosky i mňa :-))))
  Dnes ráno som mala hlavu v smútku, že sa moje osb podkrovie určite nemôže páčiť tak ako... ...hľadám si s ním úplne novú cestičku, nebude asi podobná ničomu doteraz :-)

  Teraz už som :-)))))))
  Ďakujem a pusa !

  OdpovědětVymazat
 2. Tak nápad s obrazem je přímo geniální!!
  Dík za tip, Oliv..já už mám uložených tolik projektů díky tobě, že jen na realizaci bych potřeboval aspoň měsíc a byt tak o výměře 200m2 =D

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míšo, děkuju, že sis našel můj blog!!! Tvé komentáře vždycky potěší! <3

   Hezký den,
   Olív

   Vymazat
 3. Jé, to je super! To mě taky nikdy nenapadlo a vypadá to parádně :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky nevím, že mě nikdy nic jednoduchého nenapadne :))

   Vymazat
 4. Teda, to je nápad:-) OSB bych já osobně doma nechtěla, i když se mne u Alenky líbí moc. Ale tenhle obraz bych si klidně doma představit dovedla:)
  T.

  OdpovědětVymazat
 5. Já upřímně nesnáším nápisy. Neumím si představit, že bych si doma nějaký pověsila - kamkoli, jakýkoli. Bavil by mě asi jeden den (pokud vůbec). Vím, že jsem asi jediná na světě, ale strašně by mě zajímalo, co na tom všichni vidíte. A myslím to velmi v dobrém, růžově! Možná o tomhle tématu někdy napíšu na svém blogu, protože mě dlouhodobě fascinuje. Tak se rovnou přiznávám k inspiraci, kterou jsem ukradla u Vás :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem na věty a různá motta hrozně zatížená. Co si pamatuju, dělala jsem si výpisky z knížek a psala si poznámky, chtěla jsem si pamatovat zajímavé věty.....a s tím mám spojené tyto plakáty. To je mé vysvětlení! :)

   Vymazat
 6. Waw, to vypadá suprově ..... Marki

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa