"M" jako Martina

středa 20. ledna 2016

Jak už jsem párkrát zmínila, v mé nové práci mám opravdové štěstí na lidi. Mým velikým štěstím je Martina. Čím méně se s ní život mazlil, tím víc optimismu má. Všechny trable překonává větou: „Jediné co bych nesnesla žít nudný život!“. Nikdy si nestěžuje, nevzdychá, všechno bere s humorem sobě vlastním. Přála bych si mít aspoň z poloviny takový nadhled jako ona. Je neuvěřitelně vtipná, už naše seznámení bylo přesně takové, jako je ona. Udělala na mě dojem. Čím víc mám možnost ji poznat, tím větší radost mám. Má krásnou spisovnou češtinu, píše básně, oplývá nepřekonatelným humorem, má bystrý mozek, je kreativní a hýří nápady. Čeho si vážím nejvíc je, že je na ni spoleh a je mi od prvního dne velikou oporou. Miluje zvířata, které adoptuje ve velkém!  Na jakoukoliv situaci vystřihne verš nebo poznámku, že se zlomím v pase. Až ji přemluvím, ať začne blogovat, budeme se bavit všichni! Je to velký člověk a čím méně měří (150 cm???), tím větší osobnost je! Aktuálně je po vážné operaci a jediné, co ji trápilo předem bylo, že na operační sál nemůže jít s nalakovanými nehty. První sms, kterou jsem od ní dostala „po“, byla informace o tom, že už je zase člověk, že už si konečně mohla nalakovat nehty…a taky tato báseň:

Má děloho jediná,

zbyla po Tobě dutina!

Tohle snad přežiju hravě-

Co smysl má, je v hlavě!


Brzké uzdravení , moje nejdražší!

zdroj

9 komentářů

 1. Tak som sa jani krásne hneď ráno pri kávičke pobavila. Už z toho veršu je vidieť, že Martinka je presne ako píšeš. Takže prajem Martinke skoré uzdravenie. Andrea

  OdpovědětVymazat
 2. Oliv, podle tvého příspěvku musí být ?artina velmi silná žena a osobnost. Přiji jí brzké uzdravení! Petra z hájenky

  OdpovědětVymazat
 3. Podľa tých niekoľkých riadkov, ktoré som si práve prečítal, to vyzerá tak, že Martina je veľká osobnosť a krásna bytosť! Byť viac takých, bol by svet iný a určite lepší. Nech sa jej darí :)

  PS: až bude ten blog, hlásim sa do radov čitateľov!

  Patrik
  http://www.madebyboy.com

  OdpovědětVymazat
 4. Martine preji pevne zdravi a same takove kamarady, jako je pisatelka Olivka:-). Marcela

  OdpovědětVymazat
 5. Tak trefné a krásne optimistické zároveň!

  OdpovědětVymazat
 6. Tu bych take rada znala. Takovi lide dodavaji nadeji a silu ostanim. Mas stesti 😉

  OdpovědětVymazat
 7. S takovou náturou jde všechno líp. Můj muž by jí s nalakovanejma nehtama ze sálu nevyhodil:-D.

  OdpovědětVymazat
 8. Bože to je super! Já se musela smát jako tele, ale nehty jsem před operací taky řešila:D žádná narkoza, nebo následky - prostě proč bych nemohla mít nalakovaný nehty?

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT