Tady asi bydlí...

sobota 16. ledna 2016
...muzikant. A na to navážu, protože nevíte, že já (mimo dalšího miliónu dalších povolání) chtěla hrát na housle a být v tom fakt dobrá. Láska k houslím se u mě probudila v mých patnácti letech, kdy jsem byla přítomna recitálu, kde jako doprovod básníkovi hrála slečna na housle. Já jsem tou krásou skoro omdlela a chtěla to taky umět. Na housle jsem však nikdy nehrála. Na co jsem chvíli hrála byla flétna, ale jak mám malé malíčky, tak jsem nedokázala zakrýt ty poslední dvojité dírky na flétně, a  když přišla řada na toto krizové místo, pískla jsem šílený tón....taky jsem hrála na dětský klavír kočku, co leze dírou a ještě pec nám spadla. Víc bych to nerozpatlávala a vrátila se k tomuto bytu, kde o hudební nástroje není nouze.

Co jsem si zde našla krásného je vzrostlý eucalyptus a já doufám, že ten můj taky tak hezky vyroste. Pak laškuju s myšlenkou koupit si kaktus, protože mým milým  Mes Hommes a Ananas Barb to jde krásně. Mně ne, vždycky je přeliju, asi. A pak mě asi dost baví ta skica visící vedle saxofonu.


4 komentáře

 1. Jani tak to Ťa asi poteším, ja som chodila na husle 10 rokov. V ruke som ich však nedržala už dlho, ale určite tam niečo zostalo. Dokonca som mávala jednotky, takže hrať som určite vedela. Keď prídeš, zahrám Ti. Andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi úžasná. Umíš tvořit tolik krásy a ještě hrát na housle!! <3

   Vymazat
 2. U nás doma se koncem roku zabydlela basa a saxofon (ten je zatím v bedně a čeká na vzkříšení). Manžel je muzikant, a tyhle "dekorace" mu u mě prošly bez problémů. Na polici už jsou housle, v druhé pak akordeon. Moje flétny se válejí jen tak ladem pod konferenčním stolkem, abychom mohly s malou zahrát, když nás popadne nálada - takže oceňuju tip na postavení do vázy - díííík! A hudbě třikrát zdar :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Jej, tak to nás ale moc těší, že jsme milými =). Děkujeme!
  A kaktusy také nejsou spása =(, musíme se přiznat, tři nám už odešli do kaktusového nebe (jeden z nich jsem přelil ='(, co se stalo ostatním, netušíme).

  Krásný víkend, Oliv.

  Michael a Patrik
  MesHommes.com

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT