Budťe (s) lidmi.

čtvrtek 10. března 2016
Už dávno jsem psala, jak je to trapná věta: "Baví mě poznávat nové lidi.". Mám lidi ráda. Když mám říct něco o sobě, říkám právě toto. Baví mě je potkávat a taky poznávat.  I v tom je nová práce velkým přínosem. Nejvíc mám ráda, když si s lidmi mám co říct. Když mi rozhovor s nimi něco dá. Ať už se dozvím něco nového, nebo mi to "jenom" zvedne náladu. Dost mi dá i setkání s těmi, kteří mi nic nedají. O moc víc si pak vážíte první skupiny. .)

Lidi, které si zamiluju, mě mění. Mám kamarádky, nové a úžasné, které na mě mají dobrý vliv a já pozoruju, jak se i já, tvrdohlavá, dokážu zamyslet a uznat, že může mít...že má.....pravdu taky někdo jiný. Že věci nejsou vždycky takové, jak je já vidím. Že sto lidí, sto názorů.

Ony jsou jako bílá a černá a já jsem z Marsu, od narození. Jsme každá jiná, protože protiklady se přitahují. Jedno nás ale spojuje. Máme se rády a já jsem ráda, že je mám. Nejvíc na světě! Za posledních pár týdnů mi daly tolik radosti, že už snad ani nechodím po zemi, ale vznáším se pět cm nad. Zasmála jsem se tolik, až jsem vybrečela kýbl slz a ti, kteří měli možnost všechno pozorovat, se chodili ptát, jak to děláme. Máme se rády. Nic víc, nic míň. A já každé ráno, když shodím mobil z nočního stolku, protože se snažím vypnout tu odpornou písničku (proč si ji konečně nezměním???) začínající slovy "Run, run, run.....", otevřu oko a poděkuju! Za ty nejmilejší, které kolem sebe mám.

Buďte s lidmi, kteří na Vás mají dobrý vliv. Buďte s lidmi, kteří Vás mají rádi (takovou, jaká jste!). :)

Hezký den!zdroj

1 komentář

  1. I Vám hezký den :-) Váš příspěvek mě zahřál u srdce. Děkuji.
    Hanka

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa