Jsem ráda za úsměv

čtvrtek 24. března 2016
Jsem rád za úsměv se jmenuje jedna sbírka básní od Honzy Wolfa, kterou mám v knihovně. Mně se moc líbí věta tvořící název. Jsem rád za úsměv. Já jsem ráda moc. Mně stačí celkem málo k tomu, abych měla hezký den.


zdroj

Povede se mi make-up. Taky levá linka, a pravá linka. Hezká ofina. Obleček. Dobrá písnička v rádiu cestou do. Včera to byla tahle...1040 jako počet fanoušků Mode de boulangerie na facebooku. Káva. Černý čaj. Pak se s chutí pustím do práce a celý svět je růžový. Když se na mě během rána ještě pár lidí při pozdravu usměje, hezký den je zaručen. Já se ráda usmívám a úsměv přidávám ke každému pozdravu. Lidi tají. Vidíte, že ikdyž mají třeba špatnou náladu nebo jsou jen unavení, vy jim ji dokážete zvednout. Je spousta mouder o tom, jak nás úsměv nic nestojí a ták, já vím, ale vážně to funguje. Zkuste to. Pocit, že se někdo díky/kvůli Vám usmál je k nezaplacení. Stokrát jsem na blogu psala, jak je život o maličkostech a je třeba se radovat. Toto je přesně ono!

Tak úsměv? :)

PS: Zítra losuju výherce, takže dva lidi se usmějí zaručeně!

8 komentářů

 1. Mas pravdu! Let's go smile! :-)
  Pekny den, Iveta

  OdpovědětVymazat
 2. Je to pravda Jani veľká, úsmev nestojí nič a narobí toľko veľa. Túto pesničku mám rada, je tak ľahká, keď zavriem oči (nie pri šoférovaní)mám pri nej pocit, že lietam. Už teraz sa usmievam na monitor... Super. Andrea

  OdpovědětVymazat
 3. Tento příspěvek mi tak nějak připomněl tento klip a píseň:: https://www.youtube.com/watch?v=0ZJ31v89X_Y
  a přesně tak to chodí -> If you give a little love, you can get a little love of your own. :) Můj úsměv díky vám taky putuje dál. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Jani práve som si dnes v aute hovorila, že tá pesnička je úplne super:)Takže díky urobila si mi radosť!!!

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa