Dělat si radost

čtvrtek 7. dubna 2016
Já to prostě potřebuju. Občas si koupit nějakou maličkost. Třeba plátěnou nákupní tašku s hvězdičkama za třicet korun, kterou mi v Nanu Nana zabalila paní prodavačka do igelitky. Já na to, že děkuju, ale že tu igelitku nechci a ona na to "Vážně ne?" a já, že vážně ne a ona neodbytně, že bych jim tím ale dělala reklamu a na to už jsem neřekla nic, to už stačil můj pohled, že si asi nekupuju plátěné tašky proto, abych ji nosila v igelitce. A pak jsem si pořídila novou termosku do práce, protože moje mi spadla na zem a přestala těsnit. Nejraději mám ty ze Starbucks. Za prvé jejich hrnky i tumblery sbírám a druhák tato je prudce kreativní. Můžete si ji vyzdobit jak chcete. Ostudně se přiznám, že ji má moje milovaná In a že já jsem si jí, opice, musela hned koupit taky. Ono Ingrid je prostě celá design a je to ten typ člověka, co má všechno perfektní, ikdyž to třeba pořídí za pár korun (což není případ této termosky), protože má prostě styl a šmrnc a je to u ní naprosto přirozená věc!

Tento tumbler si můžete ozdobit obrázkama nebo si ho vylepšit popisovačem. Chtěla jsem obojí, protože to jsem prostě já. Musím mít všechno. Je možno za á nebo za bé, já musím mít ábé. Lámala jsem si hlavu s tím, čím ho popíšu, protože doma žádný lihový fix nemám, až jsem s překvapením zjistila, že popisovač je součást termosky a nachází se uvnitř. Radost největší. Celý jsem ho popsala, pak jsem tam nacpala ty obrázky, termosku vložila do plexi obalu, že to jako utáhnu a dílo je hotovo.....a pak s otevřenou pusou koukám, že ty nápisy tam prostě nejsou a že jak jsem tam vsunula obrázky, tak se téměř všechen text setřel a ten co vydržel, je schovaný za těma obrázkama. Takže za á jsem blond, za bé je blond ta fixa anebo výše zmíněné ábé.


To je celá veselá příhoda včerejšího odpoledne. Radost mám stále převelikou.

Čím si děláte radost Vy? :)


3 komentáře

  1. Ani, Inka je super!
    A radost si robim rada, najma topankami:) knihami a bizu:)))

    OdpovědětVymazat
  2. to s tou igelitkou se mi stalo taky. A ne jen jednou - ať si ty svý igelitky nechaj - já mám plátěnku (většinou).
    Oproti tomu, když v Zaře dávají krásné papírové obyč tašky, které se hodí na ukládání brambor, nebo jako dekor na poličku, tak to pak chodím a škemrám, jestli mi ještě němůžou dát "jednu velkou a dvě malý".:D

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

ZOOT

NOTINO

ZOOT