Knížka

středa 6. dubna 2016
Abych byla upřímná, největší radost mám, když si koupím knihu. Po nákupu knížky totiž nikdy nepřichází výčitky, jak tomu často bývá kupříkladu po koupi nových bot. Tak proto.

Rozšířila jsem svou sbírku IKEA knížek. Tato je, jak je již zvykem, plná krásných fotek, lidských příběhů a životů, dá Vám nahlédnout do domácností druhých, inspiruje a možná taky zjednoduší Váš život doma. :)

Kniha patří do nové kolekce nesoucí název ANVÄNDBAR, ze které jsem si kromě knížky vybrala ještě krásné košťátko s lopatkou, které (na rozdíl od "Baby") bude sedět/stát v koutě a bude jeho ozdobou. Kromě těchto dvou zmíněných věcí najdete v kolekci také látkové pytlíky na skladování ovoce a zeleniny, látkové nákupní tašky, pro pěstitele klíčící misku a samozavlažovací květináče, látky, utěrky, pohlednice, plakát, úžasnou designovku v podobě dřevěné lavice, kterou můžete využít hned dvěma způsoby. Přidaná hodnota je možnost vybavit lavici odpadkovými koši a třídit. Pro fanoušky dobrého  jídla a  pití jsou pak v prodeji hlíněné pekáče ve dvou velikostech nebo chladící nádoba na víno.

A já si jdu číst.
 


4 komentáře

 1. Bola som v IKEA a knižku som si zabudla pozrieť, mám ich rada a kupujem ich.
  A s podobnou myšlienkou pretváram náš domov a ukladám nanovo!
  Teraz dokončujem ,,budoár,, na poschodí, miesto pred izbami a pracovňou a kúpeľňou.Doteraz sme ho bielili a ja som zvažovala ako použiť a dokúpiť veci tak, aby to bol ,,obraz,, súžitia nás žien domu šatami, bol inšpiratívny a tvoril aj štýl...
  Schválne vkladám vybielené fotky, aby si sa s Inkou pozrela :-) a povedali mi ako sa vám páči!
  Konečne si nachádzam v IKEA vecičky, ktoré ma inšpirujú a pohýňajú dopredu, lebo mením celý dom.
  A teraz to príde, objavila som novú nerezovú záclonovú konzolu a kovovú vyťahovaciu sivú prísteľku pod posteľ a to stačí na šatník a manželskú posteľ !! a konečne mám komoru, kde spíme s mužom doriešenú, aj tóny, aj so staršími kúskami, ale hlavne som sa inšpirovala tvojou ,,ŽENSKOU NOBLESOU,, ktorá bude kontrapunktom k strohosti, kovu, tehle u nás, a nielen v komore!
  Pa a pozeraj sivobiele posty u mňa na blogu, pomaličky, krôčik po krôčiku, s precízne vybratými novinkami z IKEA a inšpiráciou (a milou podporou) od milých blogeriek, to dám!
  Náš dom po novom, pre nových členov a budovaný za silného drajvu obyvateľov, stále prítomných:-)))

  OdpovědětVymazat
 2. Krasna inspirace, na smetacek mam zalusk, o knizce jsem nemela ani tuseni, takze urco okouknu. Diky. M.

  OdpovědětVymazat
 3. Vůbec jsem netušila, že Ikea má svou vlastní řadu knih. Vypadají trochu jako Kinfolk

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT