To snad ne!

středa 20. dubna 2016
Tak jsem se včera celý den těšila, že si opravdu udělám jen a jen odpoledne pro sebe. Doporučuju!! Nanejvýš napíšu článek na blog, ale jinak opravdu opravdicky nic, ani hrnek neumyju. Dám si oddych, dvojku bílého, nebudu se vůbec ani trochu učit angličtinu, jen se kouknu na další díl seriálu, co právě sleduji. Všechno jsem si připravila, osprchovaná sedla do postele, víno připravené na nočním stolku, chci pustit seriál a webovky mimo provoz.....grrrrr......"To snad ne!". 


Keep calm.... :)


Každý se rozčiluje po svém, ale dle mých posledních zjištění, jde klít i slušně. My v práci používáme jednu vtipnou větu, ke které se váže legrační historka. Když to zkrátím, to si tak sednete s kelímkem kávy v ruce mimo židli, celou tu kávu si vylejete na žlutý pulover a v tomto momentě, kdy by každý (já určitě) řekl minimálně "do ....", dotyčný politý pronese "To snad ne!!!"

Taková klasická situace, to si tak vrtáte, šestkrát se Vám zvrtne vrut, díry všude, jenom ne tam, kde by měly být, máte toho tak akorát....a nemůžete říct nic peprného, protože prostě.....kolem jsou zákazníci. To snad ne! je proto výborná věta! Radím zařadit do slovníku. Ještě moje Terezka, květinka, řekne v nejhorším případě "To je blbec!", ale i toto by si zákazník mohl špatně vysvětlit a pasovat se do pozice vrutu, kterému se spílá. Od té doby říkáme "To snad ne!", obejdeme se i bez sprosťáren a místo rozčilování se nakonec lámeme smíchy. Máte nějaké svoje "to snad ne"??


18 komentářů

 1. "To snad ne!" se mi libi, asi zacnu pouzivat, neb nerada mluvim sproste.♡ Pekny den, Iveta

  OdpovědětVymazat
 2. To začnu používat i ve výuce, jen se bojím že nebudu říkat nic jinýho:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Umím si to živě představit!

   Vymazat
  2. Třeba dneska, zkouším dada - chci vědět jméno Man Ray. Odpovězeno mi je Xmen!
   OMG! Tedy, To snad ne!!!!

   Vymazat
 3. Samozrejme, ked sa posmyknete na kuse salatu pri pokladni v samoske kde je milion ludi a urobite na svoj vek a vahu snuru. Tak to moje "to snad ne" nie je zverejnitelne. Ale vidim toho fesaka este aj teraz co sa chuchnal, ze sa skoro zadusil. Takze idem sa to ucit, je to krajsie ako do .... .

  OdpovědětVymazat
 4. Já mám svoje "sakryš", případně "do prkenný podlahy" (myslím si, že jsem za těch pár let udělal v tomto velký pokrok, protože kdysi dávno to bylo..no asi sama dobře víš, jak dokáže nadávat havíř =D )

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 5. My doma říkávali ... aby tě husa kopla!

  OdpovědětVymazat
 6. "To snad ne!" je výborný! Já jsem sprostá. Strašně. Můj muž vůbec. Tak to máme doma takový vyvážený. Když mu něco spadne, tak maximálně pronese: "Tam se toho vejde!". :D

  OdpovědětVymazat
 7. Cesky sproste nemluvim, ale recky ano- neprijde mne to asi tolik sproste nebo co;-) Ale mela bych na sobe zapracovat, tak dik za tip:-) T

  OdpovědětVymazat
 8. Jak říkají dva zelení ufoni ze Simpsonů: "Do zastlaný krdele!".

  OdpovědětVymazat
 9. Já se snažím nenadávat, ale ono to prostě někdy ujede a člověku to i pomůže (předpokládám, že znáš Knoflíkaře, miluju scénu, ve které se Japonci učí nadávat, aby si uměli ulevit). Mě bohužel nejvíc pomáhají nadávky, kde se objevujé zvučné RRRR.... no a ty nejsou úplně košer. A pak se stane situace, že vezu mou malou dva a půl roku na hlídání ke tchyni (v autě nadávám o něco víc než obvykle) a při předávání si náš andílek přeříkává jednu z těch zvučnějších nadávek pořád dokola. Krásný den!!! Janic

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT