Víkend

pondělí 11. dubna 2016
Uznávám, že pondělní příspěvek pojmenovat "Víkend" není zrovna rozumné a mohlo by to působit lehce provokativně. Já bych jen chtěla říct, že počasí, které panovalo v sobotu i v neděli bylo přesně podle mého a že jsem si víkend opravdu užila. S příchodem každého ročního období mám pocit, že toto je mé nejoblíbenější. Z čehož vyplývá, že miluju všechna čtyři úplně stejně, ale jaro nejvíc. Jsem jarní dítě, tak možná proto. A když si mám vybrat počasí, je to dozajista jarní déšť. Miluju, když všechno raší a pučí a pod kapkama deště roste skoro na očích. O víkendu jsme si proto užili procházek dosyta. Nikde nikdo, všude klid, jen kapky deště a ptačí zpěv a sběr medvědího česneku. Byl to vážně relax.

Kterému ročnímu období fandíte vy?


3 komentáře

 1. Cesnekovy raj - WOW!
  Na kazdem obdobi mam rada neco, ale nej je asi jaro a leto. Ja mam spis nejmene oblibene mesice - pro me leden a unor, takze ted uz me ceka jen ta prijemnejsi cast. Hezky den. M.

  OdpovědětVymazat
 2. taky máme v ově.. kousíček od baráku. Už mě máma vyslala na lov:D

  OdpovědětVymazat
 3. páni tak takúto cesnakovú prechádzku závidím! mne medvedí nosieva každý rok kamarátka lebo u nás nikde v okolí nerastie :(

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT