Vyvolej.to

pátek 8. dubna 2016
Já už jsem taky velikým nadšencem Vyvolej.to. Vlastně vůbec nevím, proč mi to tak trvalo. To mě takhle jednou v neděli napadlo, že bych chtěla (měla) mít svoje vizitky a protože jsem od přírody nedočkavá, nechtěla jsem na ně nijak dlouho čekat. A taky mě napadlo, že by měly být fakt osobní. Aby v nich byl opravdu kus mě. Proto moje fotky. Jsem moc spokojená! Nejedná se o klasickou vizitku, jen máte možnost si ke každé fotce zvolit svůj text.

Navíc jsem si nechala vyvolat pár obllíbených inspiračních obrázků a textů a nějaké své fotky bez kontaktů, které chci používat jako kartičky třeba k dárkům. :)
Děkuji Vyvolej.to za vesmírně rychlou výrobu a dodání. Jsem nová fanynka!

5 komentářů

 1. Z vyvolejto měl být dárek pro babičku k vánocům, nestihla jsem to. Tak snad zvládnu narozeniny. :-) Máš ty fotky nádherné. Jo a vždy okokuji ty květináče, ty jsou pro mě dokonalost sama. Dají se ještě někde sehnat? Krásný víkend.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Olív, betonové jsou z květinářství Metamorphosis a ty keramické jsou z Bella Rose. :) Moc Ti děkuji, mám velkou radost, že se ti fotky líbí!

   Vymazat
  2. Moc děkuji, ano ty betonové vždy okukuji. Jani, a ty fotky a fotky na fotkách. :-)) Krása. Musím to znovu napsat. :-) Jo a koberec k vám perfektně sedí. Koukám, jen nestíhám komentovat. I termoska mě nadchla.

   Vymazat
 2. Wow! Jsi superinspirativní! Neodolala jsem, tak jsem zvědavá na výsledek... :) Janka

  OdpovědětVymazat
 3. Olí, půjdu do toho taky! :-) Díky za inspiraci.... Tu naši musím mít vytištěnou taky :-) Krásný víkend:-*

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

ZOOT

NOTINO

ZOOT