Ivar

středa 1. června 2016
Za jeden z nej IKEA výrobků považuji IVAR. Jeho kouzlo jsem našla až díky své práci a do budoucna mám s IVAREM velké plány. Je neskutečně variabilní. Vybrat si můžete šířku i hloubku police, stejně jako počet bočnic a jejich výšku, IVAR taky může a nemusí mít dvířka. Police se dají vytunit kovovými štítky nebo háčky. Materiál je masivní borovice a nádherně voní. Já se rozhodla pro nátěr, ale není to nutné.

Regál má možnost stát samostatně, nebo z něj klidně vytvoříte celou stěnu. Bočnice se dají použít jako "žebřík" pro odkládání ručníků do koupelny, kombinací několika bočnice vytvoříte paravan. IVAR může být knihovna, šatna nebo nahradit kuchyňské skříňky. Cokoliv si jen budete přát.

Já už tvořím a brzy Vám ukážu výsledek.

zdroj Livet Hemma

zdroj IKEA

2 komentáře

  1. Ano, ano, jedině IVAR! Police mám už asi 20 let, a jsou pořád skvělé! Tehdy jsem je nechala namořit na "dub tmavý", loni po stěhování jsem je vytunila barvou AS Paris grey...Byla jsem uchvácená tou proměnou...Jo, a mám v nich knihy - rohový regál + 3 moduly, knihy ve dvou řadách - prostě takové malé knihkupectví:-) Takže chápu Tvoje nadšení. Hodně zdaru při proměně! Lucie

    OdpovědětVymazat
  2. Máme ho ve špajzu, jsem překvapený, jak pevně všechno už několik let drží i přes neustálé vyndávání a nandávání věci na něj..což se o některých jiných výrobcích IKEA říct nedá =)

    Michael
    www.ontheleaf.net

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa