STARTTID

sobota 25. června 2016
Fashion batoh jsem si přála. Nechtěla jsem za něj dát majlant, protože jsem nevěděla, jestli ho pak budu vůbec nosit. Až se v IKEA Family objevily baťůžky STARTTID, tzv. "Back to school".
Mám ráda, když je batoh/taška/kabelka aspoň trochu členitá, aby to nebyla jedna velká kapsa, kde nic nenajdu. Tento má vtipně zabudovanou tašku asi na papučky, ale já z ní udělala nákupku. V batohu drží protažena poutkem a chycena suchým zipem. Využívám ji tedy jako přihrádku a když potřebuju uložit nákup, jednoduše ji vyndám a mám další úložný prostor. A ta žlutá, nešlo odolat.... Pro klasiky je ještě v černé a v krásné petrolejově modré. Cena? 199 Kč když jste členem IKEA Family, jinak 249 Kč. Kdo sleduje můj instagram, už ho viděl v akci! .) Jo, a laptop do něj vejde.


4 komentáře

 1. A vyráběj ho děti v Číně?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. IKEA má jisté hodnoty, které si zde dovolím citovat:

   Naše dodavatele pravidelně navštěvujeme, abychom si ověřili, že postupují v souladu s kodexem IWAY. Ročně provedeme asi 1 000 auditů.

   IWAY Standard je kodex, který hraje významnou roli v našich snahách o pozitivní rozvoj. Specifikuje minimální požadavky na oblast ochrany životního prostředí, sociální oblast a pracovní podmínky.
   Naše dodavatele pravidelně kontrolujeme, abychom měli jistotu, že dodržují IWAY Standard. Pracuje pro nás asi 80 IKEA auditorů a také auditoři nezávislých třetích stran, kteří provádějí ohlášené i neohlášené kontroly u dodavatelů a jejich subdodavatelů.
   WAY Standard mimo jiné klade tyto požadavky:
   - Žádná dětská práce
   - Žádná nucená nebo otrocká práce
   - Žádná diskriminace
   - Svoboda sdružování
   - Alespoň minimální mzda a zaplacené přesčasy
   - Bezpečné a zdravé pracovní prostředí, prevence znečištění vzduchu, vody a země a opatření na úsporu energie.

   Pěkný den!
   Olív

   Vymazat
 2. Olívko, je boží. Děkuji za tip. Chtěla jsem si ušít batůžek na cestování, ale tenhle je dokonalý a bez práce ;) Dnes si pro něj jedu. Krásný zbytek neděle.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tedááá, já obdivuju už jen tu myšlenku ušít si batoh sama. Na to bych si ani pomyslet netroufla! Rádo se stalo. :))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT