Jak na to

pátek 29. července 2016
Řekla jsem si, že když #studyhard, tak si to aspoň zpříjemním co nejvíc. Studovat tedy jen ve společnosti kozího sýru, sušených rajčat a vinného střiku s ledem. V žádném případě ne doma, tak jsem "vyšla" ven do přírody, ikdyž jen na balkón, kde jsou mi nablízku olivovníky a dva obří oleandry. A ano, je to o moc příjemnější. Je důležité si obyčejné, případně lehce otravné záležitosti, dělat hezčí co nej! .....a dělat u toho všeho blbiny a fotit se samozřejmě začátek výuky dost odsune. .)

Krásný pátek mějte! <3

14 komentářů

 1. Tomu říkám správný přístup k věci. Tleskám. Musím si z tebe vzít příklad. Taky mam za poměrně krátkou dobu předvést, že jsem se výrazně zlepšila v angličtině. Dřu na tom skoro denně. Ale konečný výsledek se zadá být čím dál tím víc nejistý.
  Můžu se zeptat jaké techniky k učení používáš ty?

  Moc ti fandím. A těším se na tvé další počiny. ��

  Z.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vypadá, že jsme na tom stejně. :) Mně chybí slovíčka, protože česky toho strašně nakecám a v angličtině mám pak pocit, že se s tím málem nedorozumím.:) pak mě baví aplikace Duolingo, to je srandovní a zábavné. Muzu se učit v autě cestou do práce i doma na PC. Učí me to jak gramatiku, tak slovní zásobu a muzu si dělat i testy. Tím se udrzuju nejvíc. Je to hodně o opakování a není to nuda. A pak ještě potřebuju nějaké pracovní výrazy, tak to mam v práci různé manualy. :)

   Držím palce!!! <3

   Vymazat
 2. Mám stejný způsob učení Němčiny, občas se přes ty důležité blbiny nedostanu k tomu podstatnému - nemám nad sebou žádný "bič". Tak ať to jde hezky do hlavy - ta angličtina :-) D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji uctivě, vynasnažím se a ty blbiny k tomu asi tak nějak patří, ne? To si můžem říkat. Po "práci" legraci. :))

   Vymazat
 3. Tieto fotky s tebou a od teba z domu mám naj, naj, najradšej:-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, taky mě takové příspěvky baví, mohlo by jich být víc. ;))

   Vymazat
 4. Ty umíš ze všeho udělat přednost a to je super! Já jsem na tom s angličtinou pořád stejně blbě, každej rok na podzim nastupuju do jazykovky, abych o tři měsíce později zjistila, že nestíhám (protože nemusím). Když člověka donutí situace učit se jazyk, je to nejlepší způsob jak se ho naučit. Tak hodně zdaru ve stylové výuce :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, Baru! <3 :) S jazykovkama a kurzy jsem na tom byla stejně, až jsem to raději zabalila a samovýuka mi vyhovuje nejvíc. Nemám čas někam pravidelně docházet ani se na konkrétní dny učit. :)

   Vymazat
 5. Co takhle začít psát blog i v angličtině:-)?

  OdpovědětVymazat
 6. Krasné zákoutí, vtipné selfie:-) je radost tě číst

  OdpovědětVymazat
 7. Super, taky doufám, že se zakousnu po prázdninách do švédštiny. Jen v mém případě samostudium nefunguje, musím mít kurz

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa