Momenty včerejška

pátek 22. července 2016
Na den jsem se vrátila do "civilizace". Rozumějte, internet doma fičí tak, že uložit obrázek není otázka desítek minut a při ukládání článků mi net stokrát za minutu nespadne a článek se uloží hned. Čímž jsem se přesvědčila o tom, že bez internetu neumím být a ani nechci. Chci být ve spojení. Musím se nad sebou zamyslet. Asi se mi to nelíbí.

Po příjezdu domů jsem zjistila, jak moc mi chyběly moje kytky. Všechny jsem je okamžitě zahrnula péčí a pozorností, na kterou jsou zvyklé. Samozřejmě i v době mé nepřítomnosti je o ně dobře postaráno. Díky, mami a tati! Pilea ale vypadá, že se jí strašně moc stýskalo!

Na balkóně mám malého holoubka, který se bojí, moc se mu nedaří létat a útěchu hledá u dvou keramických křepelek. Dostal slunečnicová semínka a vodu, a taky klid. Nechtěl, ať na balkón vůbec chodím. Zdržoval se u ložnice, proto jsem raději nechala zavřené balkónové dveře. Šla do sprchy a holub se osmělil a navštívil mě těmi obývákovými. Jdu si pro pyžamo a u pohovky potkám holuba. No super! Nemám ráda, když ptáci celí vyděšení začnou lítat a pleskat do všeho, co jim přijde do cesty. Šla jsem tedy otevřít všechna okna a čekala, jestli najde cestu ven. Ne, že bych ho doma nechtěla, ale asi by to pro něj příliš ideální nebylo a kamarádit se taky nechtěl. Uf, našel si cestu zpět na balkón, kde už na něj čekalo mnou vyrobené hnízdo, z utěrek...ok, nic originálnějšího mě nenapadlo a všechno lepší než dlažba.

O vše je postaráno a teď zase já! .) Krásný víkend mějte!


zdroj

3 komentáře

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa