Procházkové kytky

čtvrtek 7. července 2016
Říkám jim "procházkové" kytky. To proto, že si teď s Edou užíváme procházky mimo město. Chodíme do lesa, polními cestami a domů vždycky přitáhnem nějaký pugét do vázy.  Za málo peněz hodně muziky udělá ve většině případů tu největší parádu. Protože, kdo má teď v létě chuť na jinou kytku, než tu polní?

Máme doma "to bílé", ze kterého doporučuji vyfoukat broučky. Taky obilí, řebříček a něco, co vypadá jako heřmánek, ale není to on.


 1 | 2 | 3 | 4


Fajn je, že těmto kytkám sluší ta nejobyčejnější "váza", nejlépe zavařovačka a rostou v každém příkopu u cesty. Prosím, nepodceňovat. Krásným udělají každý pokoj.

6 komentářů

 1. Jsou krásné. Včera mi je naše 3letá Barunka natrhala na nádraží. Tak dekorativní, píchla jsem jí jednu za ouško a jaká to byla parádnice. Ve váze jim to moc sluší. Pěkný den

  OdpovědětVymazat
 2. Naprosto souhlasim. I ja jsem si ted prinesla podobne poklady - neco jako hermanek, taky neznam nazev, obili a k tomu makovice, ty jsou vubec uzasny. Pekny den. M.

  OdpovědětVymazat
 3. Také trhám polní kvití,ůžasně vypadají malé makovičky od vlčích máků.IrenaP.

  OdpovědětVymazat
 4. "Procházkové" sú moje najobľúbenejšie :) krása

  OdpovědětVymazat
 5. Něco jako heřmánek bude asi rmen. Já před týdnem zahlédla podobnou procházkovou kytku cestou do práce. Akorát měřila asi dva metry. Tak mám trochu obavu,ze se nám tu vylihl bolševník��Ivča

  OdpovědětVymazat
 6. Sú nádherné. Máš úplnú pravdu Jani. Andrea

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa