Je tu! Katalog IKEA 2017

středa 10. srpna 2016
V úterý jsem měla, zase po roce, možnost s radostí přijmout milé pozvání na setkání u příležitosti vydání nového IKEA katalogu 2017 a jeho vypuštění do světa. Katalog je opět skvělý, ale letos ještě o něco víc výjimečný, protože se netýká pouze výrobků, je víc "magazínový", obsahuje několik příběhů a to já ráda. Já přeci příběhy sbírám. Často si je sama vymýšlím, protože v mém světě mají všichni a všechno, každá věc, svůj příběh.
Počasí nám bohužel moc nepřálo. Narozdíl od loňska, kdy bylo 40 ve stínu a na stromech se nepohnul jediný list, snad jen ten, který už to vzdal a rozhodl se jít naproti podzimu a vedrem padl k zemi dobrovolně. Letos jsem čekala dost podobné počasí. Den předtím takové bylo. Vlastně už když jsem v úterý v brzký ranních hodinách vyrážela směr Praha, tak slunce svítilo a obloha byla modrá. Po příjezdu do Prahy jsem však tvrdě narazila. Déšť, zima. Já sandále, plátěné kalhoty a triko s krátkým. Deštník jsem neměla, zato sluneční brýle ano. Celá já.
Takže já odcházela z párty zabalená do IKEA deky, abych nezmrzla.Setkání bylo i přes chlad a mokro stejně bezva. Spousta milých lidí, které jsem i rok neviděla. Také místo bylo vybráno víc než skvěle (sluníčko by ho dostalo na ještě vyšší level), komunitní zahrada Smetanka. To je tak bezva nápad, celá ta zahradní myšlenka.
Katalog se letos týká nejvíc kuchyní a vaření a jídla, pořád je však brán ohled na udržitelnost, domácí pěstování, recyklaci.....

Sada na pěstování bylinek Krydda/Vaxer
Zrovna tato, industriálně zařízená, kuchyně je prý určena pro muže, já se v ní ale úplně vidím! A heslo, které by katalog nejlépe vystihlo? Imperfect is perfect enough! <3 Jako moje doma.

Kromě katalogu byly představeny také novinky. Některé už máme možnost koupit, na některé, se můžeme těšit!


....a já se těším! Na Svartan obzvlášť.

11 komentářů

 1. Uz pri prvni fotce kolekce Svartan jsem si rikala, ze je uzasna a hned jsem jukala, zda uz je k videni online, bohuzel, ale uz ted se taky moc tesim:-). Prima dny. M.

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné fotky, musela jste si užít i přes nepřízen počasí. Už se těším na kolekci Svartan, je hodobóžová! Krásný čtvrtek přeji.

  OdpovědětVymazat
 3. Pěkné ráno,
  musí být opravdu nádhera moct se zúčastnit uvedení nových věcí i katalogu Ikea,no co já bych za to dala.Zrovna včera jsem psala o novém katalogu Ikea u mne na blogu,jak se těším.
  Máte moc pěkné fotky , děkuji že jsem takhle mohla nakouknout na novou kolekci.
  Hezký den.
  Renča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já děkuji, že se Vám report líbí! A nebojte, sny se plní! :)

   Vymazat
 4. Božinku, cítíš tu závist? Tak ta jde ode mně k tobě!:D
  Závidím, žes tam mohla být a vidět ty skvostný novinky, to že jsi vymrzla už ti tolik nezávidím, hehe.
  Svartan vypadá moc dobře.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, ano, z toho plyne, že všechno má svá pro a proti! :))

   Vymazat
 5. Teším sa, veď ja mám doma úplne všetko Ikea...industrial kuchyňa, no, mám aj skriku aj tyč s košíkmi ( preto mám aj na leto jeden z bodov:myslieť žensky), len som si nechcela rušiť líniu police s odsávačom na svojej linke v kuchyni a ostatné skrinky som teraz pri bielení dala preč....túto skrinku mám v práčovni a košíčky s tyčou v budoári nad stolom, ale mám tu skrinku rada a rozmýšľam...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já vím a máš to krásné!!!! Máš veliký cit a všechno to působí úplně jinak, umíš kombinovat a vymýšlet věcem nové funkce, to se mi líbí, že to děláš všechno po svém!

   Vymazat
  2. :-)))))))))))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT