Pexeso

středa 17. srpna 2016
Musím říct, že s ohledem na to, jak moc mě nebaví ležet u vody jen tak a že číst v kuse se mi taky nechtělo, záviděla jsem všem, kteří si s sebou aspoň vzali karty. A tak mě napadlo, že bych si konečně pořídila pexeso BEVISA, na které v IKEA už pěkně dlouhou dobu koukám.

foceno mobilem ;)zdroj IKEALíbí se mi, že je to vlastně průřez historií IKEA výrobků, které se vyráběly dřív, některé se drží dodnes a jedná se o výrobky z posledních 70 let, takže to pro mě bude i hezký sběratelský kousek ke knížkám o designu a bydlení.

Přiznávám však bez mučení, že na to "večerníčkové", které jsem mastila s babičkou, nikdy nezapomenu. Často si vzpomenu, jestli mě nechávala vyhrát schválně, nebo si ty mazané kartičky jednoduše nemohla zapamatovat.

Vozíte si na dovolenou nějaké stolní hry? Máte pro mě zajímavý tip, prosím?

2 komentáře

 1. Ahoj Olivko,tak my si bereme na dovolenou třeba Halmu,Svět nebo Mikádo. Karetní hry mě nebaví toho se dobrovolně vzdávám. Halma(ta klasická, velká) je super.
  Zdravíme z Km.
  Katka :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já si bez karet nebo něčeho podobného dovolenou představit nedokážu. Jsem vášnivá hráčka čehokoli ;-). Letos jsme na dovolené mastili Dobble, naučily mě to děti ve škole ;-). Večerníčkovské pexeso také bylo moje nej, teď už ho u babičky hrajeme i s naší dcerou. To ikeácké je vážně stylové!
  V.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa