Rýmečka

pondělí 26. září 2016
Už je to tu. Chladná rána, teplá odpoledne, lidi nachlazení. Jakmile se v mém pracovním okolí začalo objevovat podezřele veliké množství konví, ve kterých plaval zázvor a citrón, už jsem to tušila. Já si vůbec umím sama na sebe přivolat kde co. Pravda, většinou si vypřeji něco milého, ale nemůže být každý den posvícení....tentokrát jsem si přivolala rýmu. To jsem tak v pátek lamentovala, že na víkend za mnou přijede Tomáš a že jestli já to proležím a prosmrkám a prokýchám..... A už v sobotu ráno štípání v krku, dál netřeba popisovat. Snažila jsem si užít slunečný víkend. Procházky, lásku, kavárny, obědy, nová místa, poprvé Petřín až po nedělní vyprovození na nádraží.

Pak jsem (ne)chtěla jet metrem, abych nemusela na tramvaj přes "Sherwood", jak se v metru nevyznám a hned mi nedojde, že ne každé schody vedou na perón, který potřebuju....takže z hlaváku na muzeum, z muzea na můstek...proč to dělat jednoduše....dojela jsem, hurrááá a celá vyčerpaná padla na postel. A? Rozbřečela jsem se. Taková já jsem, v pětatřiceti bulím do polštáře, protože mám rýmečku, nejsem doma ve své posteli, za to jsem sama ve velkém městě a T. odjel! Fňuk.

zdroj


Nevím, jestli už nenazvu tyto články "Zápisky z Prahy".

5 komentářů

 1. Jani, keď som niekde z domu sama, hoci len na víkend, večer je to najhoršie. Tiež mi spadne nejaká slzička do vankúša. A ešte situácia, že príde za Tebou srdcu milá osoba a Ty sa s ňou musíš v nedeľu rozlúčiť, no to ja by som bulila už od stanice. Vydrž Jani. Andrea

  OdpovědětVymazat
 2. Já Vás taak cháápu. Držte se a ať je brzy lépe;-).

  OdpovědětVymazat
 3. Jsem na tom stejně... První kýchnutí je teda (jupí!:/)
  A s bulením si nedělej hlavu, to bys bulela i kdyby ti bylo 70.
  Prostě nemocní lidi nemaj bejt sami!

  OdpovědětVymazat
 4. Moja zlatá....
  chcem ťa potešiť, že si prispela do nášho budovania:
  neprišiel nám katalóg Ikea
  uverejnila si výrobky z nového katalógu a šot o minikuchyni
  doplo mi to u teba!
  boli sme po jednom autizáchvate urobiť krok do ,,života,, a budovať ďalej, ako odpoveď k autideštrukcii a kúpili sme MINIKUCHYŇKU :-) miesto dvojúmyvadla mladým ....zhrdzaveli výlevky, nebolo to dosť industriálne pre našinca!
  no neteš sa! nemali minichladničku :o( slovenská Ikea, vot kakoe čudó !!
  Posielam objatie (), uzdrav sa!papa:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. PS:Aj ja som viróza a Alena V. čiže Vyskočilová:-)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT