Sobota

sobota 10. září 2016
V nohách víc než dvacet kilometrů, sluníčko pálilo, ale my začaly snídaní na Náplavce, nakoukly do vetešnictví, došly pod Petřín, přesunuly se do Holešovic, daly si oběd, pak Stromovka a tou do Bubenče, přes Letnou na Vyšehrad a z Vyšehradu dolů a pešky na Smíchov.

 


 7 komentářů

 1. úplně závidím - zvláště Náplavku a vetešnictví:-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víkend jsem si opravdu užila. V týdnu toho ale moc nestihnu. Těším se na další průzkum. :))

   Vymazat
 2. Moc mně baví vaše fotky mně notoricky známých míst - vetešnictví a provaznictví mám za rohem, občas tam i zajdu, ale přes váš objektiv to má zase úplně jiné grády:-) Možná se potkáme na Kampě nebo na Petříně... Užívejte pražské dny, máte štěstí na počasí i lokace!!!:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju za úžasný a milý komentář. Já se tak raduju. Dnes jsem byla mlsat v Angelatu a Vítězná ulice je má oblíbená a jsem tam skoro denně. Do provaznictví se chystáme s holkama pro síťovky.... Máte úžasné bydlení, to je snová lokalita! Počasí úžasné, až se ani nechce být celé dny v práci. Ještě, že máme víkendy. :))

   Krásný den a ještě jednou děkuji.

   Vymazat
 3. Olivko, není zač a když máte Vítěznou v kategorii "oblíbené", stavte se v sobotu hned vedle v Plaské, budeme tu celý den mít sousedskou slavnost "Zažít Újezd jinak" (ostatně jako na dalších místech po celé Praze) - myslím, že je to přesně váš "cup of tea" :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aááááá a já zrovna na víkend nejsem v Praze :((( Bude opáčko??

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT