Díky, Praho!

sobota 12. listopadu 2016
Uteklo to nadzvukovou rychlostí. Mé dny v Praze končí. Pamatuji si na čtvrtého září, jako by to bylo dnes. S holkama jsme dotáhly kufry z nádraží, nahodily letní outfity a vyrazily na odpolední procházku Prahou. Zažila jsem tady téměř čtvero ročních dob. Ze sandálů se dopracovala ke kulichu.  Dnes je můj poslední víkend v Praze.
Díky, Praho! Za úžasnou pracovní zkušenost, za kterou jsem neskutečně vděčná, protože kvůli práci jsem tu byla. Díky za dny plné inspirace a milých lidí, upřímných přátel (za ty nejvíc), ale i těch, kteří se tak jen tváří (i za ty díky, posune Vás to, ikdyž byste se tohoto zážitku milerádi vzdali), dobré kávy, výtečného jídla a šampaňského. Díky, Praho, za možnost, aby každý den byl využitý do poslední minuty a za pocit, že má aspoň třicet hodin. Díky, Praho, za všechna krásná místa, kterými jsem mohla procházet a ještě budu, protože tento víkend jsem pořád tu! Díky, že díky Tobě vím, že domov je tam, kde je srdce a že to moje blíženčí si umí poradit a umí se rozdvojit. Doma je doma a tam se vrátím, sem se ale budu vracet vždycky a s láskou! Díky, Praho, byla jsi nejlepší! ♥

Dnes mám sentimentální a cítím se jako ten sníh, co taje za okny...

8 komentářů

 1. No a zakončíme to pěkně divadlem, už se těšíííím! Budeš nám tu chybět, je z tebe větší pražačka než mnoho pražaček, které znám!

  OdpovědětVymazat
 2. Vypadá to, že všechno klaplo jak má.
  Tak si ještě užij poslední dny s matičkou a pak alou na Karvinsko:)
  Držím palce!

  OdpovědětVymazat
 3. Ať se daří! Život má prostě etapy. L.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano a já se těším na ty další. Je hezké čekat, co přijde dál!

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT