Smaragdová

pondělí 21. listopadu 2016
Je tu zas, barva jedna, co mi nejde z hlavy. Smaragdově zelená, emerald green chcete-li. Každý rok se to stane. Už je to pravidlo. Vždycky v předvánočním čase toužím po temných barvách... Letos mi to připomněl parfém Decadence od Marca Jacobse, který jsem dostala od kamarádky. Jí nevoněl. Mně voní moc, protože jasmín a růže. Parfém je těžký a lehce ponurý, jak už tak trochu napovídá obal sám, který na této vůni mimochodem zbožňuju. Hezky se mi teď vyjímá na nočním stolku a k němu čekající na zavěšení papírové ozdoby. Baví mě barvy na drobnostech a doplňcích, protože nijak zásadně nemění interiér. Ještě si pořídím tmavě zelené sametové povlaky na polštář z H&M Home a to bude zelené tak akorát.

7 komentářů

 1. Jani nádherné zátišie na Tvojom stolíku, krásna farba a tie ozdoby sú neskutočne krásne. Obdivujem každého, kto to vie takto precízne podkladať. Andrea

  OdpovědětVymazat
 2. Smaragdově zelená je překrásná barva! A dala jsem si na zimu za úkol pokusit se o poskládání takových krásných dekorací. Počítám, že pohořim, ale musim to zkusit!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepohoříš. Ty jsi holka neskutečně zručná a talentovaná přeci!!!

   Vymazat
 3. Olivko, nedávno jsi o této zelené psala, ale někam se ten příspěvek zatoulal, stejně jako komentáře.
  Psala jsem do komentu,že takovou smaragd zelenou nám vymalovali stěny naší odpočívárny v sauně. A vypadá to l u x u s n ě!!! Vůbec by mě to nenapadlo, že tato barva na stěnách udělá tak super atmosféru. Spolu se světlounce šedou na doplňcích je fakt ňam :):)
  Tak hezký večer přeji všem.
  Katka z Km

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento?? http://www.modedeboulangerie.cz/2016/01/jeste-nevim.html :)) ...ale není tam tvůj komentář!

   Vymazat
 4. Ten obraz v pozadí, ach , ach, ach

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT